REKLAMANaturio_banner główny_styczeń 2020

Biedronka ulega naciskom ze strony klientów. Po fali krytyki, jaka obiegła media społecznościowe i portale internetowe, sieć zdecydowała się na rozwiązanie problemu najmłodszych klientów, którym nie udało się odebrać pluszaka lub książki Gangu Słodziaków.

REKLAMA

Klienci sieci sklepów Biedronka do 17 grudnia br. mogli zbierać naklejki i kolekcjonować je na specjalnej karcie. Otrzymane naklejki były zamieniane na nagrody rzeczowe: maskotki lub książki z bohaterami popularnego Gangu Słodziaków. Karty można było wymieniać do końca listopada 2019 r., ale już kilka dni przed zakończeniem promocji klienci skarżyli się, że nie mogą odebrać wybranej maskotki, bo w sklepach zabrakło bohaterów Gangu Słodziaków. Najbardziej rozczarowane były dzieci, do których adresowana była akcja promocyjna.

Firma Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka, zastrzegła w regulaminie, że klienci mogli odbierać za darmo maskotki lub książki opowiadające o przygodach Gangu Słodziaków w terminie do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Dzieci, które skrupulatnie naklejały kolejne naklejki na swoją kartę, wyczekując nagrody poczuły się rozczarowane.

Biedronka wydała komunikat: „Drodzy miłośnicy Słodziaków, nasza wspólna zabawa dobiegła końca, chcielibyśmy więc serdecznie Wam podziękować za Wasz entuzjazm i wielką sympatię, jaką obdarzyliście Gang Słodziaków z leśnej polany. Dochodzą do nas jednak sygnały, że nie wszystkim z Was udało się odebrać maskotki i książkę w czasie trwania akcji. Po akcji zebraliśmy z naszych sklepów z całej Polski wszystkie pozostałe maskotki i książki, aby przekazać je Wam. Jeżeli dysponujecie więc kartą z odpowiednią liczbą naklejek prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. W zgłoszeniu prosimy o podanie Imienia, Nazwiska, telefonu kontaktowego, adresu, numeru karty kolekcjonerskiej (nr kodu kreskowego na ostatniej stronie) oraz wybranej nagrody (Słodziak, Junior wraz z podaniem preferowanego rodzaju lub książka), a w temacie „Gang Słodziaków”.

Klienci, którym nie udało się odebrać Słodziaka w sklepie, mogą zgłosić się do firmy do 18 grudnia 2019 r. Biedronka i tym razem nie daje gwarancji, że maskotek wystarczy dla wszystkich, bo liczba maskotek i książek jest ograniczona. Zgłoszenia mają być rozpatrywane według kolejności ich wpłynięcia. Do odbioru maskotki lub książki niezbędna jest prawidłowo wypełniona karta kolekcjonerska z odpowiednią liczbą naklejek. Każdy klient będzie mógł odebrać maksymalnie 2 Słodziaki i 2 książki.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (3)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~niekupujęuowada 3 miesiąc temu

  jaki sklep taka promocja, jacy klienci takie zachowanie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~AntyBiedronkowiec 2 miesiąc temuocena: 0% 

  Chyba do 17 listopada ....

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~tołdi 1 miesiąc temuocena: 100% 

  Normalnie problem 1go świata! Ludziom od dobrobytu w głowach się przewraca,

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony