REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał

Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał (fot. fot. materiały prasowe)

Po tegorocznych dużych przejęciach, Grupa Kapitałowa Specjał zapowiada następne akwizycje i fuzje na 2020 rok. W toku są rozmowy z potencjalnymi partnerami.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

– Jestem przekonany, że wiele takich negocjacji zakończy się powodzeniem. Przyznam jednak szczerze, że nie zależy mi na tym, aby te negocjacje zakończone zostały transakcją jeszcze w tym roku – powiedział Krzysztof Tokarz, prezes Grupy Kapitałowej Specjał, w wywiadzie dla kwartalnika „Specjał”. Podkreślił, że firma dokonała już w tym roku dwóch dużych przejęć, a także jest w trakcie budowania siedmiu nowych oddziałów w Ostrowcu Świętokrzyskim, Radomiu, Lublinie, Zielonej Górze, Śremie, Krapkowicach oraz Szczecinie.

– Wszystkie te oddziały są teraz dostosowywane do standardów i procedur obowiązujących w GK Specjał. Taki proces wymaga sporego nakładu sił i jest sporym obciążeniem organizacyjnym. Dlatego mówiąc o nowych przejęciach, mam na myśli raczej rok przyszły, czy też lata następne, żeby najpierw uporać się z tym, czym już dysponujemy – powiedział prezes GK Specjał.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony