REKLAMAPRIM (KABANOS) - Baner Główny (03-16 kwietnia 2020)
Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał

Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał (fot. ŁR, wiadomoscihandlowe.pl)

W tym roku osiągnęliśmy wzrost sprzedaży o 25 proc. w kanale hurtowym. Otworzyliśmy sześć nowych centrów dystrybucyjnych oraz zwiększyliśmy powierzchnię dwóch już wcześniej istniejących. Zakładamy, że do końca roku nasza sieć sklepów franczyzowych osiągnie liczbę 9000 placówek – zaznaczył Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał w trakcie wystąpienia podczas XXII edycji Targów Biznes-Żywność-Medycyna-Auto Flota Rzeszów.

REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk Pomaga - Belka w artykułąch (06.04 - 01.03.2020)

Prezes GK Specjał podkreślał, że jego firma mocno inwestuje w informatyzację i systemy usprawniające procesy logistyczne i sprzedażowe. – Mamy też szeroko zakrojone plany na lata 2020-2021. Przede wszystkim zakładamy utrzymanie wzrostów na poziomie 25 proc. rocznie, co przy dużej bazie jest bardzo ambitnym zadaniem. Jednak biorąc pod uwagę wysokie kompetencje naszych pracowników, uważam, że jest to jak najbardziej możliwe do wykonania – akcentował Krzysztof Tokarz.

- Planujemy również rozbudowę centrów dystrybucyjnych i otwieranie kolejnych, minimum sześciu łącznie w ciągu dwóch nadchodzących lat. Chcemy także osiągnąć poziom 30 proc. zatowarowania sklepów z dystrybucji Specjał. To bardzo ambitne zadanie, ale chcielibyśmy to osiągnąć – podkreślił prezes GK Specjał.

I dodał: - Zakładamy również przekroczenie liczby 10,5 tys. sklepów franczyzowych. Wcześniej zapowiadaliśmy 10 tys., ale podnieśliśmy sobie poprzeczkę.

Krzysztof Tokarz zwrócił uwagę, że w strategii firmy na najbliższe lata nacisk zostanie położony także na zacieśnianie własnych sieci Nasz Sklep, Livio i Rabat Detal z dystrybucją Specjału, jak również na polepszenie współpracy z producentami w obszarach handlu, logistyki i informatyki.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Uczestnik targow 1 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Brawo specjał

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMARetail FMCG Congress - Half Page - marzec-kwiecień 2020
do góry strony