REKLAMAHELIO - Baner Główny - Masy (25-31.03.2019)
Nowy sklep Lech - Garmażeria Staropolska

Nowy sklep Lech - Garmażeria Staropolska (materiały prasowe)

Spółka Lech – Garmażeria Staropolska otworzyła kolejny firmowy sklep w Białymstoku. To już szósta placówka w sieci producenta tradycyjnych wyrobów z Podlasia.

REKLAMATargi w Krakowie - Belka w artykułach (marzec)

Nowy sklep powstał przy ulicy Św. Andrzeja Boboli 61. - Rozbudowujemy sieć sklepów firmowych, wybierając ich lokalizację zgodnie z sugestiami naszych klientów – tak by ułatwić im dostęp do naszych placówek i pełnej oferty naszych produktów, bez potrzeby jeżdżenia do odległych części miasta – mówi Adam Zwolan, członek zarządu firmy.

Inwestor zadbał o wysoki poziom nowej placówki, stawiając zarówno na praktyczne rozwiązania, podnoszące komfort obsługi klienta, jak i detale stanowiące o klimacie wnętrza. - Koszt był stosunkowo wysoki, ze względu na nasze standardy, dotyczące placówek - dodaje Adam Zwolan. - Inwestycję realizowaliśmy przez ok. dwa miesiące – w tym czasie dostosowaliśmy wnętrze sklepu do naszych wymogów i przygotowaliśmy nową wizualizację zewnętrzną.

Oferta sklepu obejmuje cały asortyment firmy Lech, czyli wędliny, wyroby garmażeryjne, dania rybne, sałatki i dania gotowe. Ich uzupełnienie stanowią delikatesowe wyroby innych firm, współpracujących z białostockim producentem, takie jak kwasy chlebowe, przyprawy ekologiczne czy piwa litewskie.

Lech sukcesywnie rozszerza sieć swoich sklepów. - Obecnie skupiamy się na sieci lokalnej – na terenie Białegostoku – informuje Adam Zwolan. – Jeśli jakaś lokalizacja odpowiada naszym oczekiwaniom, podejmujemy decyzję o uruchamianiu nowego punktu handlowego. W kolejnym etapie przewidujemy rozbudowę sieci handlowej na inne miasta regionu.

„Lech - Garmażeria Staropolska” w Białymstoku to znany na rynku podlaskim i polskim producent delikatesowych wyrobów regionalnych i tradycyjnych z ponad 25-letnim doświadczeniem. Spółka sprzedaje swoje wyroby za pośrednictwem sieci sklepów firmowych w Białymstoku, a także w innych sklepach na Podlasiu i w największych miastach Polski. wprowadzane na rynek, jako linie naturalne, które trafiają m.in. do sieci marketów z ekologiczną

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~lolas 1 ponad rok temu

  Znam i polecam . Te wyroby trzymają jakośc od lat

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony