REKLAMASegafredo Selezione - banner główny (30.03-05.04)
Dr Lech Wojciechowski, ekspert z DUON, był jednym z prelegentów podczas Kongresu Mięsnego w Warszawie

Dr Lech Wojciechowski, ekspert z DUON, był jednym z prelegentów podczas Kongresu Mięsnego w Warszawie (Fot. Wiadomości Handlowe)

Jak ocenił podczas Kongresu Mięsnego Dr Lech Wojciechowski, kierownik zespołu badań i strategii w firmie DUON, dostępna do przedsiębiorstw mięsnych oferta energetyczna jest dostosowana do indywidualnych potrzeb przedsiebiorstw z tej branży.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 10% - Belka w artykułach (marzec-kwiecień 2020)

 - My oferujemy innowacje procesowe, dzięki czemu firmy mięsne mogą wdrażać innowacyjne rozwiązania, czyli są innowacje na poziomie przedsiębiorstwa. Nasza firma przez ofertę Smart Gaz dostosowuje ofertę indywidualnie do potrzeb firm, proponowane przez nas rozwiązania są efektywne i ekonomiczne. Takie innowacje otwierają furtkę do różnego rodzaju oszczędności w firmach - mówił Dr Lech Wojciechowski, który był jednym z prelegentów debaty pt. "Innowacyjny przemysł mięsny. Biznes i technologie" towarzyszącej Kongresowi Mięsnemu.

Ekspert z DUON podkreślił, że firmy mięsne mogą dziś znaleźć na rynku rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb, a skierowana do nich oferta gazowa jest szczególnie warta uwagi. - To rozwiązania poprawiające efektywność przedsiębiorstwa - podkreślił. 

Pytany, czy zainteresowane wdrożeniem takiego rozwiązania przedsiębiorstwa mogą liczyć na dofinansowania odparł, że o ile dofinansowań jako takich raczej się nie spotyka, to można dostać pożyczkę z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w ramach programu Energia Plus. - Można też dostać premię, której wysokość zależy od wdrożonego rozwiązania - dodał Dr Lech Wojciechowski.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 10% - Halfpage (marzec-kwiecień 2020)
do góry strony