REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 12.06.
Produkty pod marką Bio Village sieci E.Leclerc

Produkty pod marką Bio Village sieci E.Leclerc (E.Leclerc Polska / materiały prasowe)

Sieć E.Leclerc chce mocno poszerzyć ofertę produktów Bio Village i Uni Vert, które sieć sprzedaje w swoich polskich sklepach pod marką własną. Ich liczba wzrośnie z 135 do 280 pozycji.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Sieć E.Leclerc oferuje obecnie 129 produktów marki Bio Village, do końca 2019 r. Ich liczba wzrośnie do 230, a do końca 2020 r. o kolejne dwadzieścia, do 250. Przypomnijmy, że produkty Bio Village oznaczone są unijnym logo produkcji ekologicznej, które potwierdza, że producent spełnia wszystkie wymagania Unii Europejskiej w odniesieniu do rolnictwa ekologicznego

Francuski operator rozwija także markę Uni Vert. Jest to ekologiczna chemia gospodarcza marki własnej. Produkty te są oznaczone certyfikatami Ecolabel lub Eccocert. Rok temu w sklepach sieci było jedynie sześć produktu pod tym znakiem, do końca 2019 r. ma ich być 19, a rok później już 30.

Przypomnijmy, że w ciągu ostatnich lat E.Leclerc mocno poszerza m.in. gamy produktów ekologicznych, bezglutenowych, pochodzenia roślinnego, orzechów, kasz i ryżu. Na koniec 2019 r. będzie ich więcej o 61 proc. w stosunku do 2017 r.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony