REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

(Circle K Polska)

Rebranding sieci stacji Statoil na markę Circle K miał się zakończyć pod koniec marca br. Z informacji portalu wiadomoscihandlowe.pl wynika, że zakończenie procesu nieznacznie się opóźni. Na zmiany czeka jeszcze niewielka grupa placówek, których w sumie działa na polskim rynku ok. 350.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Firma Circle K Polska nie chce zdradzić ile stacji jeszcze musi przejść zmianę szyldu i kiedy proces zostanie ostatecznie sfinalizowany. - Na ten moment proces rebrandingu przechodzą ostatnie z naszych stacji i najpóźniej z końcem kwietnia będziemy mogli zaprezentować pierwsze podsumowania - mówi Rafała Droździaka, dyrektora ds. marketingu i komunikacji w Circle K Polska.

I dodaje: - Już dziś całe przedsięwzięcie oceniamy bardzo pozytywnie. Rosnące wyniki sprzedaży na stacjach funkcjonujących pod nowym szyldem, wysoka rozpoznawalność marki i przede wszystkim zadowolenie ze strony klientów pozwala nam z patrzeć w przyszłość z dużym optymizmem.

Michał Ciszek, prezes zarządu Circle K Polska mówił pod koniec 2017 r. w wywiadzie dla portalu wiadomoscihandlowe.pl, że „najważniejszym zadaniem na najbliższe miesiące pozostaje rebranding naszej sieci stacji paliw. To wielki projekt i spora zmiana dla całej firmy. Musimy pamiętać, że Statoil miał od lat mocno zakorzenioną pozycję i silną markę w Polsce. Circle K jest nową marką, którą dopiero zaczynamy budować. Na rebranding sieci stacji paliw w Polsce przeznaczymy w sumie kilkadziesiąt milionów złotych.

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TAKŻE:

 

 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony