REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

Realizując strategię dynamicznego rozwoju, Leroy Merlin Polska kupi trzy obiekty, których sprzedaż zapowiedziała sieć hipermarketów Tesco, zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim, Gdyni oraz Bydgoszczy. Transakcja została zaopiniowana przez UOKiK i wkrótce nastąpi jej realizacja.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

(Leroy Merlin)

Nowe trzy obiekty dołączą do sieci sklepów Leroy Merlin Polska, która liczy obecnie 65 obiektów, oferując klientom również możliwość zakupów w sklepie internetowym leroymerlin.pl. Firma zatrudnia ponad 11 000 pracowników i jest jedną z ulubionych marek klienckich na rynku DIY. Nabyte obiekty, po adaptacji przestrzeni do standardów Leroy Merlin, będą odpowiadać na potrzeby mieszkańców związane z realizacją projektów dla domu i ogrodu.

Nowe obiekty będą standardowymi, wielkoformatowymi sklepami Leroy Merlin oferującymi 30-40 tys. produktów dostępnych od ręki, a także usługi projektowania, transportu oraz montażu. Jednocześnie klienci będą mogli skorzystać z fachowej pomocy doradców klienta, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z realizacją projektów budowlano-remontowych.

W nowych obiektach planujemy realizację szeregu inicjatyw na rzecz lokalnych społeczności oraz działań związanych z edukacją proekologiczną, w tym organizacje spotkań dla najmłodszych - Dzieciaki Sadzeniaki.

Otwarcia nowych obiektów planowane są na przełomie 2020/2021 roku. W przyszłym roku Leroy Merlin Polska planuje rozpocząć rekrutację do nowych obiektów.

Leroy Merlin w Polsce to 65 sklepów stacjonarnych, 1 punkt sprzedaży oraz sklep internetowy. Operator działa w 44 polskich miastach i zatrudnia ponad 11 000 pracowników.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 26

 • 18
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMA
do góry strony