REKLAMAROS-SWEET - Moreso Świąteczne Wypieki_Baner Główny(18-24.11.2019)

(fot. materiały prasowe)

Strona 2 z 2
REKLAMAStoisko mięsne - belka w artykuła (14.11.-31.12.2019)

Dzisiejszy klient w Polsce mocno różni się od tego, który przychodził do Lewiatana 25 lat temu, gdy sieć dopiero raczkowała. Rękas podkreśla, że dziś Polacy przykładają większą uwagę do jakości produktów, a nie tylko ich ceny. Poszukują również porad i oferty odpowiadającej konkretnym potrzebom. Aby odpowiadać wymaganiom współczesnych klientów, sieć Lewiatan stara się na bieżąco modyfikować asortyment.

Jednym z kluczowych projektów w tym obszarze jest marka własna - to segment, który rozwija się bardzo dynamicznie. - W Lewiatanie mamy ponad 450 produktów marki własnej. W ostatnich latach grupa ta rośnie w tempie ok. 15 procent rocznie. Ciągle ulepszamy i poszerzamy gamę tych produktów, ale obserwujemy również, że systematycznie rośnie wartość sprzedaży asortymentu z dotychczasowej oferty – powiedział Robert Rękas.

Oprócz produktów codziennej potrzeby, takich jak świeża żywność (mięso, wędliny, owoce, warzywa, pieczywo), coraz większego znaczenia nabierają towary lokalne, produkty bio, czy dania gotowe do spożycia, często przygotowywane na miejscu w sklepie. To trendy, za którymi Lewiatan i jego franczyzobiorcy także starają się podążać.

źródło: wiadomoscihandlowe.pl/Eurocash

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ktośtamnapewno 1 4 miesiące temu

  Polski sklep. Biedronka to nie polski sklep. Polski sklep zajął się kasami a nie że w sobotę bardzo tanio.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony