REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)
Marcin Poniatowski, członek zarządu ds. marketingu sieci Lewiatan Holding

Marcin Poniatowski, członek zarządu ds. marketingu sieci Lewiatan Holding (fot. WH)

Każda rodzina, mniejsza czy większa, jest łasa na promocje. Nie wiem czy wynika to z wielkości dostępnego budżetu, czy może raczej z tego, że po prostu „fajnie” jest kupić coś taniej. Świadomość, że zrobiło się dobry interes jest przyjemna – mówi Marcin Poniatowski, członek zarządu ds. marketingu sieci Lewiatan Holding.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Zdaniem Marcina Poniatowskiego, każdemu sprawia satysfakcję poczucie dobrze wykorzystanej okazji. – Polacy, jako społeczeństwo czują się coraz lepiej, co widać chociażby po rosnących wskaźnikach nastrojów konsumenckich, czy też po tym, że ilość urodzeń dzieci w naszym kraju jest coraz większa. Jesteśmy zadowoleni, więc mamy ochotę korzystać ze wszystkiego, w tym także z promocji w sklepach – powiedział członek zarządu sieci Lewiatan Holding w trakcie debaty „Polska rodzina na zakupach. Rodziny w centrum zainteresowania sieci handlowych i firm FMCG”, która odbyła się podczas Kongresu Rynku FMCG 2018.

- O atrakcyjnych ofertach konsumenci dowiadują się z gazetek promocyjnych, ale też zauważają je w sklepie przy półce. Dzięki promocjom, udaje się im kupować więcej, dzięki czemu są bardziej zadowoleni. Dlatego sieci stawiają na akcje promocyjne i nadal będą to robić, bez względu na to, jaka będzie grubość portfela polskich konsumentów. Przykładowo, nawet w salonach Mercedesa klienci polują na różnego rodzaju okazje, nawet jeśli tak naprawdę nie musieliby tego robić. Dlatego, że kupno czegoś w promocji daje dodatkową satysfakcję – dodał Poniatowski.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony