REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 06.08.2019)

(fot. Pixabay/CC0)

Michał Kołodziejczak, lider Agrounii, usłyszał w poniedziałek zarzut zniszczenia mienia w postaci nawierzchni jezdni oraz sygnalizatora świetlnego, a także zarzut brania czynnego udziału w zbiegowisku - donosi rmf.fm. To pokłosie protestu rolników zorganizowanego na pl. Zawiszy w Warszawie 13 marca. Kołodziejczak nie przyznał się do winy.

REKLAMABIG InfoMonitor_belka w artykułach

Agrounia zorganizowała w poniedziałek 25 marca kolejny protest w Warszawie, tym razem pod budynkiem Komendy Rejonowej Policji, gdzie odbywało się przesłuchanie Kołodziejczaka (został wezwany na przesłuchanie w charakterze podejrzanego).

Pełnomocnik lidera Agrounii w trakcie protestu powiedział, iż organizacja "zażądała sporządzenia uzasadnienia na piśmie", gdyż chce "w stopniu szerszym" zapoznać się ze stawianymi zarzutami.

Za zniszczenie mienia - jeśli ten zarzut się potwierdzi - Kołodziejczakowi grozi do 5 lat więzienia. W przypadku drugiego zarzutu postawionego liderowi Agrounii, karą może być nawet pozbawienie wolności na trzy lata.

Źródło: rmf.fm/money.pl.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony