REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

(fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Firma Wittchen poinformowała, że ustaliła z siecią Lidl warunki współpracy w zakresie realizacji zamówienia, jakim będzie dostawa produktów w roku 2020. Giełdowa spółka poinformowała, że łączna szacunkowa wartość świadczeń w ramach umowy wynosi ok. 13,07 mln zł netto plus VAT.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

W komunikacie przekazano, że umowa "zawiera standardowe postanowienia dotyczące kar umownych, w szczególności odnoszące się do nieterminowego wykonania przedmiotu zamówienia". - Limit kar umownych z tytułu opóźnienia w realizacji dostaw wynosi 40 proc. wartości netto niedostarczonych produktów wg cen ustalonych w kontrakcie. Pozostałe warunki Umowy nie odbiegają od warunków standardowych dla tego typu umów - czytamy w komunikacie.

Produkty marki Wittchen regularnie pojawiają się od kilku lat w sklepach sieci Lidl w Polsce. Torebki, plecaki i inne towary tego producenta zwykle cieszą się w placówkach dyskontera dużą popularnością. W internecie znaleźć można wiele nagrań klientów, którzy już w pierwszych sekundach od otwarcia sklepu Lidl biegną do alejki z artykułami przemysłowymi, by zdążyć z kupnem produktu, zanim go zabraknie.

Przypomnijmy, że umowa spółki Wittchen z Lidlem na poprzedni, 2019 r., opiewała na ok. 15,75 mln zł. Z kolei w 2018 r. podpisano umowę o wartości 11 mln zł.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Mat 1 7 dni temu

  Pracownicy i klienci rzygają już tymi torebkami.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony