REKLAMAPartner Logistic - baner główny (14-29.02.2020 r.)

(materiały własne)

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOR) udzieli do 120 mln euro pożyczki dla niemieckiej Grupy Schwarz. 70 mln euro z tej sumy zostanie powędruje do sieci Lidl w Grecji, a 50 mln euro do sklepów Kaufland w Mołdawii.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

Projekty Schwarz Group finansowane przez EBOR są związane z opracowaniem i wdrożeniem programów szkoleniowych skierowanych do młodych ludzi w Grecji, oraz z dedykowanym programem rekrutacji i integracji pracowników niepełnosprawnych w Mołdawii.

Pieniądze zostaną przeznaczone również na projekt poprawy ładu korporacyjnego w zakresie kwestii klimatycznych, oraz na podniesienie standardów zrównoważonego rozwoju w nowych supermarketach w Grecji i Mołdawii poprzez instalację najlepszych technologii efektywnego gospodarowania zasobami.

Przypomnijmy, że w 2018 roku Schwarz Group otrzymała już od Europejskiego Banku Inwestycyjnego 100 mln euro kredytu na rewitalizację sklepów w Polsce.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (3)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~VKL 3 miesiąc temu

  W Australii nie ma EBOIRu i trzeba było pakować manatki Szkoda że pieniądze są przeznaczane dla kogoś kto i tak je ma -taka pomoc powinna być zakazana ciekawe kiedy EBOiR pożyczy Kauflandowi pieniądze na zrównanie pensji pracowników z niemieckimi

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~hejho 2 miesiąc temu

  Absurd - niedozwolona pomoc w celu kolonizacji kolejnych Państw

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pozhoga 1 miesiąc temu

  Wygląda na to, że wg EBOR rozwój Europy polega na rewitalizacji sklepów spożywczych...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony