REKLAMAMLEKOVITA - Baner Główny (marzec 2019)

PROMOCJE I MARKETING

 

13 kwietnia 2018, 13:44

(fot. wiadomoscihandlowe.pl)

W najbliższą sobotę (14 kwietnia), tuż przed kolejną już niedzielą z zakazem handlu, w Lidlu zorganizowana zostanie duża promocja. Obejmie ona 150 rodzajów produktów. W ten sposób Lidl próbuje przebić wtorkową promocję Biedronki obejmującą 100 różnych produktów.

REKLAMATargi w Krakowie - Belka w artykułach (marzec)

W ostatnich tygodniach widzimy, że coraz częściej duże sieci handlowe organizują promocje w piątki i soboty. To odpowiedź na obowiązujący od 1 marca br. zakaz handlu w niedziele. W kwietniu ograniczenie obowiązuje aż w cztery z pięciu niedziel; nie powinno zatem dziwić, że i walka o klienta stała się wyjątkowo ostra.

W najbliższą sobotę, 14 kwietnia, w Lidlu taniej będzie można kupić 150 produktów. Niemal połowa z tego, bo ok. 70 produktów, przypada na artykuły spożywcze, których ceny obniżone zostaną nawet o 40 proc. Niemiecki dyskonter zaoferuje jeszcze większe rabaty - sięgające 70 proc. - na produkty przemysłowe i odzieżowe.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 13

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 10
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony