REKLAMAMODERN-EXPO - Baner Główny (styczeń-luty 2020)
Maksymilian Braniecki, prezes Lidl Polska

Maksymilian Braniecki, prezes Lidl Polska (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Klienci korzystający ze sklepu internetowego sieci Lidl w Polsce, w okresie od 13 do 19 maja skorzystają z bezpłatnej dostawy. Zamówienia dostarczane będą bezpłatnie niezależnie od ich wartości (dotychczas warunkiem były zakupy za minimum 149 zł).

REKLAMA

To kolejny etap walki Lidla o klienta internetowego. Sieć uruchomiła platformę lidl-sklep.pl w ubiegłym miesiącu, oferując w niej początkowo ok. 600 produktów. Obecnie asortyment dostępny online rozrósł się do ponad 1 tys. produktów.

Lidl w swoim e-sklepie sprzedaje asortyment przemysłowy. Kategorie dostępne online to: moda, warsztat i auto, dziecko, dom, kuchnia, sport i wypoczynek, zdrowie i uroda oraz ogród. W sklepie pojawiają się także oferty specjalne, w ramach których sieć sprzedaje artykuły niedostępne w placówkach stacjonarnych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony