REKLAMAMLEKOVITA - Wypasione 2020 - Baner Główny (01-10.06.2020)

PROMOCJE I MARKETING

 

10 listopada 2019, 19:35

(Źródło: YouTube / Lidl Polska)

Lidl we współpracy z Narodowym Centrum Edukacji Żywieniowej chce zadbać o właściwe nawyki żywieniowe osób starszych. Sieć wydała poradnik żywieniowy dla seniorów, autorstwa dietetyka prof. Mirosława Jarosza.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Dyskonter chce uświadamiać konsumentów, że każda grupa wiekowa ma inne potrzeby żywieniowe, dlatego dedykuje osobom starszym książkę pt. "Jeść zdrowiej i żyć dłużej. Żywienie osób w starszym wieku".

Profesor Mirosław Jarosz kompleksowo wyjaśnia w niej założenia piramidy żywienia, opracowanej z myślą o osobach po 65 roku życia, oraz omawia zasady, których należy przestrzegać dla lepszego zdrowia i dłuższego życia.

Sieć zaprasza do lektury artykułów i obejrzenia filmów na kanale Kuchni Lidla – a w konsekwencji do wprowadzania w życie wskazówek oraz jadłospisu zawartego w książce. W spocie opublikowanym na kanale YouTube dyskonter namawia młodsze osoby do pomagania seniorom w codziennych zakupach – do kupowania im odpowiednich ilości wody, warzyw i owoców, a także do zachęcania osób starszych do aktywności fizycznej.

Akcja CSR połączona jest z marketingiem sieci – aby otrzymać egzemplarz książki, należy zrobić w dyskontach Lidl sześciokrotne zakupy o wartości przekraczającej 60 zł. Akcja trwa od 12 listopada do 7 grudnia 2019 r.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Gość 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Akurat seniorom w naszym kraju najbardziej jest potrzebna do życia woda i owoce he he he he

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony