REKLAMAAthlon Car Lease - baner główny (25.11.-13.12.2019 r.)

PROMOCJE I MARKETING

 

10 listopada 2019, 19:35

(Źródło: YouTube / Lidl Polska)

Lidl we współpracy z Narodowym Centrum Edukacji Żywieniowej chce zadbać o właściwe nawyki żywieniowe osób starszych. Sieć wydała poradnik żywieniowy dla seniorów, autorstwa dietetyka prof. Mirosława Jarosza.

REKLAMA

Dyskonter chce uświadamiać konsumentów, że każda grupa wiekowa ma inne potrzeby żywieniowe, dlatego dedykuje osobom starszym książkę pt. "Jeść zdrowiej i żyć dłużej. Żywienie osób w starszym wieku".

Profesor Mirosław Jarosz kompleksowo wyjaśnia w niej założenia piramidy żywienia, opracowanej z myślą o osobach po 65 roku życia, oraz omawia zasady, których należy przestrzegać dla lepszego zdrowia i dłuższego życia.

Sieć zaprasza do lektury artykułów i obejrzenia filmów na kanale Kuchni Lidla – a w konsekwencji do wprowadzania w życie wskazówek oraz jadłospisu zawartego w książce. W spocie opublikowanym na kanale YouTube dyskonter namawia młodsze osoby do pomagania seniorom w codziennych zakupach – do kupowania im odpowiednich ilości wody, warzyw i owoców, a także do zachęcania osób starszych do aktywności fizycznej.

Akcja CSR połączona jest z marketingiem sieci – aby otrzymać egzemplarz książki, należy zrobić w dyskontach Lidl sześciokrotne zakupy o wartości przekraczającej 60 zł. Akcja trwa od 12 listopada do 7 grudnia 2019 r.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Gość 1 7 dni temuocena: 100% 

  Akurat seniorom w naszym kraju najbardziej jest potrzebna do życia woda i owoce he he he he

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony