REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

(źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych)

W sklepach Lidla pojawiły się ogłoszenia o poszukiwaniu chętnych do pracy w soboty. W te dni trwa oblężenie sklepów i potrzebni są dodatkowi pracownicy. To kolejny, niespodziewany skutek zakazu handlu w niedziele – przekonuje Wirtualna Polska.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Portal otrzymał zapewnienie Aleksandry Robaszkiewicz, menedżer komunikacji w Lidl Polska, że sieć jest otwarta na zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy, a osoby, które chciałyby pracować w dyskontach Lidla wyłącznie w soboty, otrzymają na to zgodę.

Przedstawicielka firmy wyjaśniła ponadto, że oprócz wynagrodzenia podstawowego, proporcjonalnego do czasu pracy, osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze godzinowym zachowają prawo do benefitów, takich jak umowa o pracę, prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenie grupowe.

Czytaj więcej na stronie wp.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 11

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony