REKLAMAPRIM (KABANOS) - Baner Główny (03-16 kwietnia 2020)

(fot. Lidl ES)

Sieć Lidl pochwaliła się we wtorek, że usługi płatności bezgotówkowych Lidl Pay testowane są przez pracowników firmy i ich rodziny już w blisko 200 sklepach w Polsce. Wkrótce rozwiązanie zostanie udostępnione klientom w całym kraju (sieć nie zdradza, kiedy dokładnie).

REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk Pomaga - Belka w artykułąch (06.04 - 01.03.2020)

Lidl Pay to nowa funkcjonalność dedykowana użytkownikom aplikacji Lidl Plus, która pozwala zaoszczędzić czas przy kasie, poprzez dodanie do aplikacji karty płatniczej. W efekcie skanując kartę Lidl Plus czytnikiem w strefie kas, jednocześnie naliczane są rabaty oraz dokonywana jest płatność. Funkcjonalność ta będzie dostępna tylko dla użytkowników aplikacji Lidl Plus. By korzystać z tego rodzaju płatności, klienci będą musieli zdefiniować kod PIN lub odcisk palca (touch ID), a następnie dodać kartę płatniczą.

Wdrożenie Lidl Pay dla klientów będzie kolejnym krokiem, jaki poczyni sieć na rzecz poprawy bezpieczeństwa klientów i pracowników w sklepach (choć rozwiązanie i tak miało być udostępnione szeroko na wiosnę, o czym pisaliśmy już kilkukrotnie na portalu wiadomoscihandlowe.pl).

Oprócz tego Lidl sukcesywnie wprowadza specjalne ekrany ochronne wykonane z pleksi przy stanowiskach kasowych, nakleja taśmy utrzymujące odległość pomiędzy osobami stojącymi w kolejce czy skraca godziny otwarcia sklepów. Sieć przypomina także, że od poniedziałku 23 marca jej klienci korzystać mogą z płatności zbliżeniowej kartą do 100 zł bez konieczności wpisywania kodu PIN (wcześniej limit wynosił 50 zł).

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony