REKLAMAPartner Logistic - baner główny (14-29.02.2020 r.)
Minimarket Livio w Chęcinach

Minimarket Livio w Chęcinach (mat. prasowe)

Sieć Livio liczy obecnie 2240 placówek. Najnowszy sklep dołączył do oddziału w Kielcach. W bieżącym roku Livio stawia na rozwój organiczny i kontynuację projektów promocyjnych.

REKLAMAMAGO - Euroshop - Belka w artykułąch (04-18.03.2020)

W minionym roku należąca do Grupy Kapitałowej Specjał sieć Livio zwiększyła liczbę sklepów o 8 proc., osiągając łączną liczbę 2240 placówek. Najnowszy sklep to położony w Chęcinach minimarket Livio, o powierzchni ok. 60 mkw. To typowy sklep convenience, z ofertą ogólnospożywczą oraz wydzielonymi stoiskami warzywnym, nabiałowym i piekarniczym. To 164. placówka sieci w oddziale Kielce.

W bieżącym roku jedna z największych sieci franczyzowych w Polsce zamierza kontynuować rozwój organiczny. Livio konsekwentnie realizuje przedsięwzięcia w ramach pakietu marketingowego. Do najważniejszych należą loteria promocyjna – zdrapka. Wśród nowy przedsięwzięć operator wylicza projekty promocji kuponowych oraz kolejne działania w ramach Uniwersytetu Przedsiębiorczości.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony