REKLAMASegafredo Selezione - banner główny (30.03-05.04)
Lodówkomat w Warszawie

Lodówkomat w Warszawie (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Projekt lodówkomatów InPostu ma dwóch nowych partnerów: Zakłady Mięsne Janas oraz firmę cukierniczo-cateringową Batida. Zakończona została natomiast współpraca z działającą na rynku e-grocery platformą Szopi.pl.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 2 (16.03 - 16.04.2020)

Tym samym urządzenia przystosowane do przechowywania chłodzonej żywności mają obecnie pięciu partnerów. Oprócz Janasa i Batidy, są nimi również: Tłocznia Chocznia (produkcja i sprzedaż soków) oraz cateringowe spółki Projekt Karma oraz Fitness Catering.

InPost posiada aktualnie sieć 50 lodówkomatów, spośród których 35 maszyn umiejscowionych jest w aglomeracji warszawskiej, a 15 w Krakowie i okolicach. Jednak na 50 urządzeń chłodniczych, 11 oznaczonych jest na ten moment jako "lodówkomaty nieaktywne".

Przypomnijmy, że główny - a w zasadzie jedyny - konkurent lodówkomatów na rynku polskim, Coolomat, w ubiegłym roku wypowiedział umowy partnerom (m.in. Carrefour, Piotr i Paweł, Frisco.pl, Auchan). Wraz z początkiem 2020 r. rozpoczął się proces demontażu wszystkich urządzeń (ok. 25), jakie były rozstawione. Maszyny przejdą refurbishment, a następnie zostaną wysłane na testy do innych krajów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMARetail FMCG Congress - Half Page - marzec-kwiecień 2020
do góry strony