REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Dariusz Kierski – dyrektor logistyki Grupy Muszkieterów w Polsce

Dariusz Kierski – dyrektor logistyki Grupy Muszkieterów w Polsce (materiały prasowe, Intermarche)

"Logistyka jako kluczowy czynnik sukcesu sieci handlowej" to pierwszy wykład w ramach cyklu "Nowoczesne Metody Zarządzania w handlu", zorganizowanego wspólnie przez Grupę Muszkieterów oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Dariusz Kierski – dyrektor logistyki Grupy Muszkieterów w Polsce wyjaśnia – z perspektywy praktyka z wieloletnim doświadczeniem – jakie są najważniejsze zasady i wyzwania sprawnej logistyki.

Jak konstruować efektywny model logistyczny, najlepiej dostosowany do struktury sieci? Jak analizować i korygować koszty funkcjonowania łańcucha dostaw? Jak budować i rozwijać infrastrukturę logistyczną? Dlaczego logistyka ma kluczowy wpływ na dobre funkcjonowanie sieci i jej wyniki finansowe? Dlaczego drobny błąd w planowaniu dystrybucji może mieć groźne skutki dla funkcjonowania całej organizacji? Jak powstawało nowe, ultranowoczesne centrum biurowo-magazynowe Grupy Muszkieterów w Swadzimiu k. Poznania?

To przykłady tematów omawianych podczas interesującego wykładu, wygłoszonego przez menedżera dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony