REKLAMAMLEKOVITA - Święta Mascarpone/Twaróg - Baner Główny (08-13.12.2019)

Sieć stacji Lotos powiększyła się o trzy nowe lokalizacje – Szepietowo w woj. podlaskim, Łużna w woj. małopolskim oraz Turek w woj. wielkopolskim. Łącznie pod szyldem tej sieci działa 496 stacji.

REKLAMAATLANTA POLAND - BAKAL - ŚWIĘTA - BELKA W ARTYKUŁACH (09-24.12.2019)

(for. materiały prasowe)

Jak podaje koncern paliwowy, stacja w Szepietowie, otwarta 2 sierpnia znajduje się przy drodze krajowej nr 66, na odcinku pomiędzy Wysokim Mazowieckim a Brańskiem. Oferuje olej napędowy i benzynę zarówno w wersji 95, jak i w wersji Dynamic 98 oraz LPG. Stacja ma sklep o powierzchni 100 mkw. ze strefą Cafe Punkt, myjnię samochodową ręczną, odkurzacz, kompresor i parking.

– Współpracuję z Lotosem już 10 lat. To moja piąta stacja i chyba najpiękniejsza. Mamy dobre wyposażenie, m.in. bardzo potrzebny pokój dla rodzica z dzieckiem. Stacja jest zlokalizowana w centrum miasta, blisko dworca. Wyniki sprzedażowe już nas cieszą – mówi Tomasz Miliszkiewicz, właściciel.

10 sierpnia otwarto stację w miejscowości Łużna przy drodze wojewódzkiej nr 977 łączącej Tarnów z Gorlicami i dalej ze Słowacją. Stacja oferuje sprzedaż paliw: ON, ON Dynamic, Pb95, Pb98 Dynamic oraz LPG, ma też dystrybutor dla TIR. Do dyspozycji klientów są sklep o powierzchni 100 mkw. wraz Cafe Punkt, odkurzacz i kompresor. W przyszłości zaplanowana jest budowa myjni bezdotykowej oraz stacji kontroli pojazdów.

– Zarządzam teraz już dwiema stacjami. Inne brandy nie sprawdzają się tak dobrze jak LOTOS. Mogę to powiedzieć z całą stanowczością – mówi Krzysztof Adamczyk, kierownik stacji w Łużnej.
Kolejny obiekt otwarto 27 sierpnia w miejscowości Turek przy drodze wojewódzkiej 470, łączącej Kościelec z Kaliszem. Stacja oferuje paliwa: ON, ON Dynamic, Pb95, Pb98 oraz LPG. W ofercie ma również sklep o powierzchni 110 mkw. wraz z Cafe Punkt, dystrybutor dla TIR, odkurzacz, kompresor, parking, parking TIR oraz bar-restaurację.

– To moja piąta stacja w sieci LOTOS. Współpraca z Lotosem od wielu lat przebiega prawidłowo i dlatego zdecydowałem się na jej rozwój – ocenia Zenon Sobczak, właściciel stacji w Turku.

– Cieszą mnie nowe stacje i pozytywne opinie wyrażane przez naszych franczyzobiorców. W najbliższych miesiącach planujemy dalszy rozwój sieci franczyzowej. W realizacji jest szereg kolejnych projektów, w tym zupełnie nowe stacje, budowane z myślą o sieci Lotos - podsumowuje Adam Pawłowicz, wiceprezes zarządu ds. handlu spółki Lotos Paliwa. W sumie w sieci Lotos działa 496 stacji, w tym 307 własnych i 189 franczyzowych. 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony