REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)
W ub.r. Lotte Wedel zmienił strategię komunikacyjną. Jej elementem jest nowe logo, nawiązujące do logotypu z okresu międzywojnia

W ub.r. Lotte Wedel zmienił strategię komunikacyjną. Jej elementem jest nowe logo, nawiązujące do logotypu z okresu międzywojnia (Fot. Paweł Jachowski)

Walk PR wygrał przetarg na obsługę LOTTE Wedel. Do zadań agencji należą doradztwo komunikacyjne w obszarach komunikacji korporacyjnej, produktowej i CSR, a także kompleksowa realizacja działań w tych zakresach. Umowę podpisano na czas nieokreślony.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

W ramach współpracy Walk PR jest odpowiedzialny za prowadzenie strategicznego doradztwa komunikacyjnego oraz realizację działań z zakresu influencer relations oraz brand PR, w tym prowadzenie biura prasowego, organizację konferencji prasowych, warsztatów oraz innych wydarzeń. Walk PR zajmie się również przygotowaniem strategii CSR dla firmy.

Za realizację działań dla LOTTE Wedel odpowiada zespół Olgi Chełchowskiej w składzie: Dominika Pławiak, Piotr Bartha oraz Paulina Brzyska wspierany strategicznie przez Patrycję Otachel.

Istniejący od 160 lat Wedel to najstarsza marka na krajowym rynku słodyczy. Od września 2010 roku jest częścią japońskiej Grupy LOTTE, międzynarodowego koncernu założonego w 1948 roku.

Walk to polska niezależna grupa marketingowa obecna na rynku od 2006 roku. Od 2017 roku należy do weCAN, sieci zrzeszającej niezależne agencje reklamowe i domy mediowe z Europy Środkowo-Wschodniej.
Poprzednią agencją obsługującą Wedla była 24/7 Communication.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony