REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)
Maciej Herman, dyrektor zarządzający Lotte Wedel

Maciej Herman, dyrektor zarządzający Lotte Wedel (fot. materiały prasowe)

Maciej Herman, dyrektor sprzedaży i marketingu Lotte Wedel, wraz z początkiem kwietnia awansował na stanowisko dyrektora zarządzającego. Tym samym zakończył się trwający od 2014 roku (wtedy odszedł z firmy dyrektor zarządzający Witold Ziobrowski) okres, w czasie którego w Wedlu formalnie brakowało szefa.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Awans Macieja Hermana w strukturach firmy nie jest jedyną zmianą w Lotte Wedel. Monika Kolano-Wysokińska objęła w spółce funkcję dyrektora marketingu, a dyrektorem sprzedaży został Krzysztof Stepnowski. Do zespołu zarządzającego dołączyła też Inga Pyd jako dyrektor personalny i administracji.

Herman pracę w Wedlu rozpoczął 10 lat temu. W czasie kierowania przez niego działem sprzedaży i marketingu Wedel osiągnął rekordowe wyniki pod względem wartości produkcji i sprzedaży w całej historii firmy. Herman był odpowiedzialny między innymi za wdrożenie zmian w podejściu komunikacyjnym Wedla (kampania z Wargorrem, a następnie kampania z chłopcem na zebrze).

Monika Kolano-Wysokińska, wcześniej kierownik marketingu Lotte Wedel, objęła stanowisko dyrektora marketingu. Z producentem czekolady związana jest od dwóch lat. Wcześniej była odpowiedzialna między innymi za wprowadzenie nowej platformy komunikacyjnej marki Wedel.

Krzysztof Stepnowski objął w Wedlu funkcję dyrektora sprzedaży. Wcześniej zajmował stanowisko kierownika sprzedaży terenowej. Z kolei Inga Pyd, która będzie w Lotte Wedel dyrektorem personalnym i administracji, poprzednio związana była z Avon Cosmetics i Pepsi.

Czytaj także:
Maciej Herman, LOTTE Wedel: Planujemy w Warszawie trzy duże inwestycje [WYWIAD]

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony