REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )

Magdalena Sosna objęła stanowisko marketing and communications managera w GfK Polonia. Sosna przeszła z Nielsena, gdzie również zajmowała się doradztwem w zakresie PR i marketingu.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)
Magdalena Sosna, Marketing and Communications Manager w GfK Polonia

Magdalena Sosna, Marketing and Communications Manager w GfK Polonia (GFK)

Magdalena Sosna od połowy kwietnia obejmuje stanowisko marketing and communications managera. Do jej obowiązków będzie należało kompleksowe zarządzanie strategią marketingową i komunikacją GfK Polonia.

Magdalena Sosna będzie odpowiedzialna za wsparcie biznesu działu Digtial w zakresie marketingu i komunikacji, które obejmuje planowanie, rozwój i zarządzanie innowacyjnymi wielokanałowymi kampaniami marketingowymi w celu zapoznania klientów z narzędziami oferowanymi przez GfK.

Magdalena Sosna wcześniej zatrudniona była w Nielsenie, gdzie odpowiadała za PR i marketing biznesu connect. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała również w agencji Partner of Promotion, TVP i na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony