REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Pierwszy MainBox stanął przy sklepie Społem w Puszczykowie

Pierwszy MainBox stanął przy sklepie Społem w Puszczykowie (fot. Itecom)

Dzisiejsze zakupy różnią się o tych sprzed kilkunastu lat, gdyż Klienci przywiązują wagę już nie tylko do jakości towarów czy ich ceny, ale także do czasu poświęconego na zakupy. Szukają i oczekują jednocześnie nowoczesnej formy dostępu do nich oraz informacji, jak w przystępny i szybki sposób, nie będąc zarzucanym nachalnymi informacjami marketingowymi i handlowymi ze strony walczących o rynek placówek handlowych, zrobić najpotrzebniejsze zakupy o każdej porze, włączając w to dni wolne od handlu.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

MainBox to nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie retail przygotowane przez ITECOM. Jest to proste w obsłudze urządzenie, łączące ze sobą sklep internetowy z tradycyjnymi zakupami, które całkowicie eliminuje problem oczekiwania w kolejce. Dodatkowo oferuje możliwość powiązania ze sobą oferty kilku sklepów znajdujących się w tej samej miejscowości. Ważnym atutem dla Klienta jest ustalenie przez Niego indywidualnego czasu odbioru towaru.

Pierwszy, pilotażowy MainBox postawiony został w maju 2019 r. przy sklepie PSS Społem w Puszczykowie k. Poznania.

MainBox wyposażony jest w system chłodzenia, podtrzymujący odpowiednią temperaturę dla produktów spożywczych. Urządzenie jest konstrukcją modułową, co pozwala na optymalne wykorzystanie zakładanej pod projekt przestrzeni, ilość i wielkość skrytek, jak i wielkość całego urządzenia jest dostosowana do potrzeb Klienta. Może być zamontowany zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz sklepu, jest wyposażony w bezpieczny, monitorowany system zamykania a dzięki zastosowaniu instalacji niskonapięciowej jest przyjazny dla środowiska i bezpieczny w obsłudze. Obsługa MainBox odbywa się za pomocą przyjaznej, intuicyjnej aplikacji, która od początku do końca przeprowadza Klienta przez cały proces od wyboru sklepu poprzez zakup produktów i finalizację transakcji płatniczej.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony