REKLAMAPEKAES - baner glówny 16-22.09.2019
Hala sieci Makro Cash & Carry pod Warszawą

Hala sieci Makro Cash & Carry pod Warszawą (materiały prasowe)

Sieć Makro Cash &Carry Karta klienta w telefonie, szybki dostęp do wybranych nowości produktowych i promocji oraz elektroniczna lista zakupowa - to tylko niektóre z ułatwień, jakie zapewnia nowa aplikacja mobilna Makro.

REKLAMAProxi Cloud Belka w artykułach_wrzesien

Użytkownicy aplikacji sieci Makro posiadają wgląd do wybranych nowości produktowych, aktualnych gazetek promocyjnych z ofertą alkoholi oraz ofert specjalnych dostępnych tylko dla posiadaczy aplikacji.

Nowością jest możliwość korzystania z ,,Wirtualnej karty klienta” zastępującą wersję plastikową oraz funkcjonalność ,,Listy zakupowej”, która pozwala na przygotowanie się do zakupów w hali w dowolnym miejscu i czasie. Posiadając aplikację można także w wygodny i szybki sposób sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższa hala Makro w okolicy oraz wyznaczyć trasę dojazdu.

Darmowa aplikacja mobilna Makro dostępna jest dla wszystkich klientów i można ją pobrać w sklepach App Store oraz Google Play. Aplikacja nie wymaga rejestracji - wystarczy zalogować się podając numer NIP prowadzonej działalności gospodarczej oraz numer karty klienta Makro.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony