REKLAMAPOLOmarket - baner główny (21.02.-22.03.2020)

Makro Polska zainicjowało cykl spotkań Rady Franczyzobiorców Odido, poświęcony tworzeniu rozwiązań dla sieci i niezależnych właścicieli sklepów. Pierwsze spotkanie odbyło się w Akademii Inspiracji Makro w Warszawie i było okazją do rozmów m.in. o wyzwaniach współczesnego handlu oraz innowacyjnych rozwiązaniach dla sektora handlu tradycyjnego.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

(fot. Makro Polska)

W spotkaniu uczestniczyli klienci z różnych regionów Polski, prowadzący od jednego małego sklepu, po kilkanaście placówek pod szyldem Odido. W rozmowach poruszone zostały tematy dotyczące wyzwań współczesnego handlu detalicznego, przed jakimi stoją właściciele sklepów, konkurencyjność cenowa, nowoczesne rozwiązania kasowe, promocja oraz zarządzanie zespołem.

– Jednym z filarów naszej strategii jest bycie najlepszym partnerem dla niezależnego biznesu, dlatego też stale dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Wspólnie z nimi chcemy budować rozwiązania ułatwiające codzienną pracę i zwiększające zyski – mówi Marta Plakwicz, menedżer pionu TGM i Polityka Cenowa. – Spotkanie rady było pierwszym z cyklu, które w roku fiskalnym 2020 będą odbywać się co kwartał. Będziemy wypracowywać nowe pomysły, dyskutować, testować z klientami nowe rozwiązania, a przede wszystkim wsłuchiwać się w ich potrzeby – dodaje.

Sieć franczyzowa Odido, zrzeszająca pod jednym logo ponad 2400 osiedlowych sklepów spożywczych, powstała w 2011 roku z inicjatywy sieci hurtowni Makro Polska.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony