REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (06-10.04.2020)

(fot. materiały prasowe )

Makro Polska uzyskało prestiżowy certyfikat Top Employer Polska 2020. Sieć hurtowni po raz trzeci została wyróżniona przez Instytut Top Employer i znalazła się wśród najlepszych pracodawców na świecie. 

REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk Pomaga - Belka w artykułąch (06.04 - 01.03.2020)

Certyfikat Top Employer wydawany jest na świecie od ponad 25 lat, natomiast w Polsce – od 11 lat. Otrzymują go firmy, które wyróżniają się na rynku pracy jako najlepsi pracodawcy, zapewniający swoim pracownikom odpowiednie narzędzia i warunki oraz pielęgnujący talenty na wszystkich szczeblach organizacji. W tegorocznej edycji badania Instytut Top Employer wyróżnił ponad 1600 organizacji w 119 krajach na pięciu kontynentach. Wśród wyjątkowego grona wyróżnionych pracodawców znalazło się Makro Polska, które uznane zostało za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce – otrzymało tytuł TOP Employer Polska 2020.

Sieć hurtowni zdobyła certyfikat dzięki prowadzeniu polityki personalnej wyróżniającej się na tle innych organizacji. Makro Polska inwestuje w rozwój swoich pracowników oraz prowadzi programy szkoleniowe, takie jak Akademia Aktywnej Sprzedaży, Akademia Pionu Handlowego, Akademia Aktywnej Dystrybucji czy Akademia Przedstawicieli Handlowych, w ramach których przeszkolono już kilka tysięcy pracowników. Absolwenci oraz młodzi profesjonaliści mają szansę na rozwój podczas dwuletniego programu menedżerskiego Metro Potential czy Metro Sustainable Leadership Program. Wysokie standardy przywództwa wśród menedżerów utrzymywane są m.in. dzięki programowi Lead&Win. Makro oferuje także pracownikom różnorodne benefity pozapłacowe i udogodnienia.

Instytut Top Employer jest globalnym autorytetem w zakresie badania warunków pracy. Wyróżnia pracodawców, którzy zapewniają warunki pracy na najwyższym poziomie. Oprócz certyfikatu, laureaci nagrody otrzymują również dostęp do szczegółowej wiedzy o polityce personalnej oraz praktykach HR. Dzięki temu zyskują możliwość porównania swoich mocnych stron z innymi pracodawcami. Ważność certyfikatu Top Employer of the Year wynosi rok, dlatego utrzymanie tego statusu wymaga ciągłej pracy i rozwoju.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMARetail FMCG Congress - Half Page - marzec-kwiecień 2020
do góry strony