REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Na zdj. hala Makro nr 1 w Warszawie

Na zdj. hala Makro nr 1 w Warszawie (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Makro Cash & Carry zakończyło przebudowę hal w Kaliszu i Zielonej Górze. To jeden z elementów ogłoszonej niedawno przez sieć hurtowni nowej strategii rozwoju w Polsce. W obiektach wprowadzono nową politykę cenową, dostosowano ofertę do potrzeb lokalnych rynków oraz wdrożono rozwiązania poprawiające komfort zakupów.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Asortyment w halach przeszedł proces optymalizacji i dostosowania do potrzeb klientów na rynkach lokalnych. - Przygotowując się do tych inwestycji, spędziliśmy dużo czasu na rozmowach z klientami. W ich rezultacie zmieniliśmy się w naszej polityce cenowej, komunikacji, układzie hal oraz merchandisingu – komentuje Eric Poirier, prezes Makro.

Nowy układ hal w Zielonej Górze i Kaliszu zwiększa komfort zakupów i usprawnia klientom profesjonalnym poruszanie się po obiekcie. Wejście do hal znajduje się teraz obok działu Ultra Fresh, kluczowego dla klientów z sektora tradycyjnego handlu i HoReCa.

Równolegle do kas i tuż obok wejścia znajdują się informacje o ofertach specjalnych, prezentowane na masowo ustawionych paletach. Wprowadzono również niższe regały, które zapewniają lepszą widoczność produktów.

- Do tej pory zainwestowaliśmy w przebudowę dwóch hal, dostosowując je lepiej do potrzeb lokalnych rynków i profesjonalnych klientów. Moim celem jest stworzenie organizacji otwartej na zmiany i informację zwrotną od klientów. To pozwoli nam nieustannie udoskonalać nasz model biznesowy do potrzeb profesjonalnych klientów - podkreśla Eric Poirier, prezes Makro.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~;-) 2 ponad rok temuocena: 100% 

  Opole Zabrze styczeń 2017

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zuza 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Która hala będzie teraz modernizowana? Wiadomo coś?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony