REKLAMAEXPRESS - Baner główny

(materiały prasowe, Makro C&C )

Sieć hurtowni Makro Cash&Carry Polska wprowadziła nową usługę dla franczyzobiorców sieci sklepów OdiDo w postaci obsługi płatności elektronicznych. Makro oferuje stawkę prowizji za płatności kartą i marżę na sprzedaży doładowań  na poziomie o około 20 proc. lepszym niż dostępne na rynku indywidualnie dla właścicieli sklepów.

REKLAMAEUROCASH - belka w artykułach (II Etap)

Oferta, przygotowana przez Makro dla właścicieli sklepów OdiDo, zawiera wiele udogodnień. Gwarantuje bezpieczeństwo oraz ciągłość biznesu nawet w największym szczycie zakupowym, zapewnia szkolenia dla personelu i opiekę dedykowanego przedstawiciela handlowego. Dodatkowo każde rozliczanie płatności kartami zachodzi już w kolejnym dniu roboczym.

Dla swoich franczyzobiorców sieć oferuje także korzystną prowizję za płatności kartą oraz marże na sprzedaży doładowań, które są na poziomie wyższym o około 20 proc. niż dostępne indywidualnie dla właścicieli sklepów.

Makro wprowadza usługę we współpracy z firmą Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService, która umożliwia akceptację kart płatniczych w złotówkach, a także w blisko 40 innych walutach. Spółka umożliwia akceptację transakcji w tradycyjnych terminalach POS, zintegrowanych systemach kasowych oraz w urządzeniach samoobsługowych, a także w sklepach internetowych i aplikacjach mobilnych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony
"