REKLAMASUPPORT MEDIA - PHILIPS LIGHTING - Baner Główny - II Etap

(materiały prasowe, Makro C&C )

Sieć hurtowni Makro Cash&Carry Polska wprowadziła nową usługę dla franczyzobiorców sieci sklepów OdiDo w postaci obsługi płatności elektronicznych. Makro oferuje stawkę prowizji za płatności kartą i marżę na sprzedaży doładowań  na poziomie o około 20 proc. lepszym niż dostępne na rynku indywidualnie dla właścicieli sklepów.

REKLAMABinaria (eMIXIT) - Belka w artykułach_v.1

Oferta, przygotowana przez Makro dla właścicieli sklepów OdiDo, zawiera wiele udogodnień. Gwarantuje bezpieczeństwo oraz ciągłość biznesu nawet w największym szczycie zakupowym, zapewnia szkolenia dla personelu i opiekę dedykowanego przedstawiciela handlowego. Dodatkowo każde rozliczanie płatności kartami zachodzi już w kolejnym dniu roboczym.

Dla swoich franczyzobiorców sieć oferuje także korzystną prowizję za płatności kartą oraz marże na sprzedaży doładowań, które są na poziomie wyższym o około 20 proc. niż dostępne indywidualnie dla właścicieli sklepów.

Makro wprowadza usługę we współpracy z firmą Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService, która umożliwia akceptację kart płatniczych w złotówkach, a także w blisko 40 innych walutach. Spółka umożliwia akceptację transakcji w tradycyjnych terminalach POS, zintegrowanych systemach kasowych oraz w urządzeniach samoobsługowych, a także w sklepach internetowych i aplikacjach mobilnych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~merskin 2 3 dni temu

  Dobrze, że przynajmniej to będzie eservice. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, żeby takiego gracza obsługiwał ktoś mały. W sumie to jest totalnie pozbawione sensu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kotana 1 10 miesięcy temu

  Nie bardzo rozumiem jednak w jakim celu czekali z tą współpraca z eService tak długo. Przecież rozliczanie płatności kartami pojawiło się u innych zdecydowanie wcześniej i to w takich sklepach/sieciach, gdzie kompletnie się na to nie zanosiło.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony