REKLAMANaturio_banner główny_styczeń 2020
Marcin Poniatowski, członek zarządu ds. marketingu sieci Lewiatan Holding

Marcin Poniatowski, członek zarządu ds. marketingu sieci Lewiatan Holding (fot. WH)

Okres przedświąteczny to naturalny czas zwiększonych zakupów przez konsumentów. W ślad za tym idzie również zwiększona komunikacja reklamowa w mediach sieci handlowych oraz producentów branży FMCG. Tendencja wzrostowa inwestycji w mediach zauważalna jest już od dłuższego czasu. Sądzę, że trend ten utrzyma się również w bieżącym roku – mówi serwisowi wiadomoscihandlowe.pl Marcin Poniatowski, członek zarządu ds. marketingu sieci Lewiatan Holding.

REKLAMA

W przypadku Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan telewizyjna kampania reklamowa rozpoczyna się od początku grudnia i trwać będzie do samych Świąt Bożego Narodzenia. - W tym czasie będziemy obecni z komunikacją reklamową w największych, ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz w kanałach tematycznych – precyzuje Marcin Poniatowski.

Dodaje, że dla klientów Lewiatana promocje asortymentu najbardziej poszukiwanego w okresie przedświątecznym zostały odpowiednio rozłożone w czasie. - Poza naszymi cyklicznymi ogólnopolskimi gazetkami promocyjnymi, przygotowaliśmy między innymi specjalną ofertę produktów „chemicznych” przedstawionych w ulotce „Sprzątamy”, obowiązującej od połowy listopada – wskazuje nasz rozmówca.

- Ponadto, przed mikołajkami obowiązywać będzie kolejna ulotka tematyczna „Słodkie Mikołajki” z asortymentem słodyczy. Przed Świętami nie zabraknie również w naszych sklepach promocyjnej oferty alkoholowej. Klienci mają także możliwość udziału w akcji lojalnościowej „Gotuję z Lewiatanem”, w której do zdobycia czekają wyjątkowe książki kucharskie – zaznacza Poniatowski.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony