REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (19-24.05.2019)
Marcin Poniatowski, członek zarządu ds. marketingu sieci Lewiatan Holding

Marcin Poniatowski, członek zarządu ds. marketingu sieci Lewiatan Holding (fot. WH)

Okres przedświąteczny to naturalny czas zwiększonych zakupów przez konsumentów. W ślad za tym idzie również zwiększona komunikacja reklamowa w mediach sieci handlowych oraz producentów branży FMCG. Tendencja wzrostowa inwestycji w mediach zauważalna jest już od dłuższego czasu. Sądzę, że trend ten utrzyma się również w bieżącym roku – mówi serwisowi wiadomoscihandlowe.pl Marcin Poniatowski, członek zarządu ds. marketingu sieci Lewiatan Holding.

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2019)

W przypadku Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan telewizyjna kampania reklamowa rozpoczyna się od początku grudnia i trwać będzie do samych Świąt Bożego Narodzenia. - W tym czasie będziemy obecni z komunikacją reklamową w największych, ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz w kanałach tematycznych – precyzuje Marcin Poniatowski.

Dodaje, że dla klientów Lewiatana promocje asortymentu najbardziej poszukiwanego w okresie przedświątecznym zostały odpowiednio rozłożone w czasie. - Poza naszymi cyklicznymi ogólnopolskimi gazetkami promocyjnymi, przygotowaliśmy między innymi specjalną ofertę produktów „chemicznych” przedstawionych w ulotce „Sprzątamy”, obowiązującej od połowy listopada – wskazuje nasz rozmówca.

- Ponadto, przed mikołajkami obowiązywać będzie kolejna ulotka tematyczna „Słodkie Mikołajki” z asortymentem słodyczy. Przed Świętami nie zabraknie również w naszych sklepach promocyjnej oferty alkoholowej. Klienci mają także możliwość udziału w akcji lojalnościowej „Gotuję z Lewiatanem”, w której do zdobycia czekają wyjątkowe książki kucharskie – zaznacza Poniatowski.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony