REKLAMAVitakraft - Baner główny - Poesie (sierpień 2019)

- Proces poszukiwania inwestora branżowego zakończyliśmy z sukcesem – mówi w komentarzu Marek Miętka, prezes sieci Piotr i Paweł.

REKLAMAKAiN - belka w artykułach (sierpień-wrzesień 2019)

– Teraz czekamy na zatwierdzenie transakcji przez UOKiK, co jest dla nas bardzo ważne i patrzymy na to jak na kolejny kluczowy krok dla realizacji całej inwestycji. Jeżeli zaś chodzi o przyszłość, to zdecydowanie perspektywa wzrostu dla organizacji oraz możliwości rozwoju ludzi pod parasolem silnej międzynarodowej marki - tłumaczy.

Jak zapewnia szef Piotra i Pawła, połączenie sił ze Spar Group zapewni zasoby niezbędne do rozwoju firmy. - Co najważniejsze – to poszerzenie oferty dla klientów, stworzenie nowych możliwości współpracy dla dostawców i przede wszystkim rozwój naszej sieci. Hasłem SPAR jest „Wszyscy korzystamy z wzajemnej współpracy” – podkreśla Miętka.

– Obecna sytuacja gwarantuje sprawne zakończenie postępowania sanacyjnego oraz kontynuację partnerskiej współpracy po zakończeniu sanacji z korzyścią dla naszych dostawców oraz wynajmujących – dodaje prezes zarządu spółki Zimmerman FIlipiak Restrukturyzacja, Patryk Filipiak – zarządca sądowy Piotra i Pawła.

- Równie istotne jest zachowanie miejsc pracy dla pracowników sieci. Powyższa sytuacja to dowód na słuszny kierunek procesu restrukturyzacyjnego obranego przez zarząd spółek we współpracy z zarządcą oraz pod nadzorem sędziego – komisarza.

Jak pisze w komentarzu Piotr i Paweł, połączenie firm oznacza wzrost zatrudnienia, rozwój centrów dystrybucyjnych a docelowo także ilości sklepów na terenie całej Polski. Zarząd sieci jest przekonany, że ta transakcja oznacza dynamiczny rozwój na konkurencyjnym polskim rynku korzystając z najlepszych międzynarodowych praktyk Spar

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 10

 • 6
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (16)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Nikt ważny 16 2 miesiące temu

  Złoto usty znowu popłynął......Najpierw Spar Corp. musi się rozmówić z Spar Polska inaczej mogą sobie tylko gdybać i gruszki na wierzbie obiecywać......

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~analityk 15 2 miesiące temu

  Haha oni składają wniosek ale chyba o upadłość , lfl sieci to -50% gdzie w zeszłym roku już było fatalnie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~blabla 14 2 miesiące temu

  Halo Panie redaktorze?? Kilka razy był Pan wywołany do odpowiedzi. Tu nie jest kwestia poruszania wizji współczesnego handlu przez pana miętka tylko kwestia złożenia pisma urzędowego w instytucji Państwowej. Czy jest to potwierdzone? Czy drukują Państwo fakenewsy na zlecenie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Listonosz 13 2 miesiące temuocena: 100% 

  DO Redakcji Dlaczego Redakcja promuje artykuł z nieprawdziwymi informacjami?Gdzie jest ten wniosek bo chyba nie w Uokiku!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wierzyciel 12 2 miesiące temuocena: 60% 

  Proszę o oficjalne oświadczenie i stanowisko Pana Patryka Filipiaka.Panowie MM czy TS są niewiarygodni

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~SWW 11 2 miesiące temuocena: 100% 

  Panie redaktorze, uważam, że wszelkie deklaracje powinny być najpierw sprawdzone potem opublikowane i podsumowane, a tak deklaracje Pana Miętki są frazesami, które mogą osobom niezorientowanym w całej tej materii wypaczyć pogląd na sytuację PiP. Niech Pan wejdzie w skórę np. dostawców, wynajmujących lokale, franczyzobiorców itp., że na skutek wypowiedzianych bajek prezesa PiP i opublikowanych w specjalistycznych mediach mogą podjąć decyzje wpływające na ich codzienną działalność. Widzę, że śledzi Pan rozwój sytuacji w PiP i SPAR. Dziwię się jednak, że opiera Pan swoją wiedzę na liście intencyjnym, którego nikt nie zna szczegółów, czego tak naprawdę dotyczy i kto to podpisał? Od tamtego czasu list nie przerodził się w działania zarządu PiP oraz spółki reprezentującej SPAR Group z RPA, której nie można znaleźć w KRS. A tak przy okazji, jak zgłoszę się do Pana i przedstawię Panu swoją deklarację to Pan ją opublikuje i dopiero potem sprawdzi, że jest zgodna z rzeczywistością?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do redakcji 10 2 miesiące temuocena: 100% 

  Inny portal Dh pisze iż wniosek jest przygotowany dopiero!Cos tu jest nie tak

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ZnamMarka 9 2 miesiące temuocena: 100% 

  Przecież ten Prezes to marionetka i wiele razy gadał glupoty

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Cezary Szczepański 8 2 miesiące temuocena: 14% 

  @WSS: Jak zapewne Pan widzi, powyższy materiał to osobista deklaracja prezesa Piotra i Pawła. Zapewniam Pana, że ustalamy fakt złożenia stosownego pisma do UOKiK. Jesteśmy rzetelni i dlatego umieścimy taką informację w momencie jej potwierdzenia lub zaprzeczenia. Co do umowy w sprawie Piotra i Pawła - list intencyjny został podpisany 26 kwietnia. Szczegóły opisaliśmy w stosownym tekście. A artykuły sponsorowane są w sposób bardzo widoczny oznaczone. Jeśli uważa Pan, że jest inaczej - polecam mój tekst z 15 maja br., w którym prezentuję dowody na opóźnienia w płatnościach w Piotrze i Pawle.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~WSS 7 2 miesiące temuocena: 100% 

  Wartość treści artykułu - żadna. Poziom dziennikarstwa - mierny. Dziennikarz nie zadaje sobie trudu, aby wypowiedzi oraz związane z tym fakty był zgodne z rzeczywistością. Jeśli mowa jest o przejęciu PiP oraz o czekaniu na decyzję UOKiK, czy autor artykulu widział stosowne dowody transakcji oraz złożony wniosek? Mam wrażenie, że WH nie jest rzetelną redakcją i publikuje artykuły sponsorowane !!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sekretarka 6 2 miesiące temuocena: 100% 

  Czekacie a wniosku nie złożyliście

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wojtyla 5 3 miesiące temuocena: 100% 

  Restrukturyzacja....ludzie sami odeszli bo ile można siedzieć i nic nie robić.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marek 4 3 miesiące temuocena: 100% 

  Patryk Filipiak czeka na rozwój sytuacji tylko zadłużenia są takie ze powinien już jakiś czas temu przerywać ten proces

  oceń komentarz
 • ~Slaw 3 3 miesiące temuocena: 100% 

  Na domiar tego Piotr i Paweł w SANACJI, przestał regulować bieżące należności za dostawy. Co z tym problemem robi p. Patryk Filipiak ????

  oceń komentarz
 • ~Jurek28 2 3 miesiące temuocena: 86% 

  Wasza przyszłość roztrzygną sady w Polsce i Holandii, jesteście w bagnie po uszy w sporach z dostawcami, wynajmującymi i franczyzobiorcami magazyny i sklepy są puste.Panie Mietka Pana przepowiednie są nierealne

  oceń komentarz
 • ~z uokiku... 1 3 miesiące temuocena: 100% 

  czekamy na decyzje... a wniosek w ogóle jest złożony? (fragment komentarza niezgodny z regulaminem forum został usunięty przez moderatora)

  Edytowany: 3 miesiące temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony