REKLAMAPartner Logistic - baner główny (18-31.05.2020 r.)
 

19 kwietnia 2019, 10:23

Marek Sypek, dyrektor zarządzający Stock Polska

Marek Sypek, dyrektor zarządzający Stock Polska (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Aby przeciwdziałać niekorzystnym trendom na rynku, branża alkoholowa musi być bardziej innowacyjna –  powiedział Marek Sypek, prezes Stock Polska w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

Sypek podkreślił, że dzisiejszych czasach producenci nie mogą sobie pozwolić na obniżanie jakości. – Ktoś kiedyś stwierdził, że każdy może zrobić coś taniej i gorzej. Dziś, w czasach digitalizacji, nie o to chodzi. Przez to, że dostęp do informacji jest błyskawiczny, jeśli producent popełni błąd, cały świat dowiaduje się o tym w ciągu ułamka sekundy – przekonywał Sypek.

Jego zdaniem branżę czeka automatyzacja procesów produkcji. – Gdy pracowałem w firmie produkującej soki, na końcu linii produkcyjnej odbywała się paletyzacja produktów, którą zajmowało się sześć osób. Spytałem, czemu nie kupimy palatyzatora, ale po podliczeniu kosztów zakupu, amortyzacji itp. okazało się, że taniej jest zatrudniać ludzi.

Sądzę, że teraz pracownicy będą dużo drożej kosztować firmy, a wręcz będą niedostępni. Będziemy zmuszeni do jeszcze mocniejszej automatyzacji produkcji w fabrykach, systematach logistycznych, magazynach – stwierdził Sypek.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony