REKLAMAEuroShop_banner główny_styczeń/luty 2020
Marek Sypek, dyrektor zarządzający Stock Polska

Marek Sypek, dyrektor zarządzający Stock Polska (materiały własne)

Konsumpcja czystej wódki faktycznie spada. Coraz częściej pijemy alkohol w drinkach. Alkohole "twarde" coraz częściej są miksowane i jest to bezsprzecznie kierunek dla detalistów – przekonywał Marek Sypek, dyrektor zarządzający Stock Polska podczas 10. Kongresu Rynku FMCG.

REKLAMA

– Coraz częściej pijemy alkohol w drinkach. Jednym z ciekawych rozwiązań, które będziemy bardzo mocno promować w tym roku, jest żołądkowa gorzka połączona z lemoniadą. Zawartość alkoholu jest tak naprawdę jednocyfrowa, możemy ją dostosować do swoich potrzeb i oczekiwań, jest to fajny, orzeźwiający drink  mówił Marek Sypek.

– Badania pokazują, że do temperatury otoczenia ok. 18-20 st. C. lepiej sprzedają się alkohole "twarde", między ok. 20-26 st. C. najlepiej sprzedaje się piwo, a później pijemy już głównie wodę.

– Alkohole "twarde" coraz częściej są miksowane i jest to bezsprzecznie kierunek także dla naszych detalistów i partnerów handlowych. W detalu posiadamy ponad 20 tys. lodówek, które zapewniają konsumentowi możliwość nabycia schłodzonej butelki – bo warto pamiętać, że w Polsce często kupujemy alkohol impulsowo, na potrzeby konkretnego wydarzenia czy imprezy towarzyskiej.

Zapraszamy do obejrzenia wideo.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 8

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony