REKLAMAMLEKOVITA - Wypasione 2020 - Baner Główny (01-10.06.2020)

(mat. prasowe)

Biedronka po raz siódmy okazała się najsilniejszą medialnie marką spośród wszystkich badanych sieci handlowych w rankingu Top Marka realizowanym przez magazyn „Press” oraz „Press-service”. Blisko 600 tys. publikacji o dotarciu na poziomie ponad 666 mln pozwoliło uzyskać liderowi rynku sprzedaży detalicznej znaczną przewagę nad konkurentami z branży.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

12. edycję badania Top Marka przygotowano w oparciu o analizę materiałów z prasy, internetu i mediów społecznościowych opublikowanych w okresie od 1 lipca 2018 roku do 30 czerwca 2019 roku. W badaniu wytypowano 50 branż najczęściej pojawiających się w mediach. Sieć sklepów Biedronka po raz siódmy z rzędu została liderem w sektorze „Markety Spożywcze”. Siła marki, decydująca o miejscu w zestawieniu, w tegorocznym rankingu została określona na 1 784 244. Składają się na nią liczba publikacji, indeks sentymentu oraz wskaźnik dotarcia.

Popularnym tematem w analizowanym okresie było wdrażanie przez sieci innowacyjnych rozwiązań i wzmacnianie ich obecności w internecie. W przypadku Biedronki w przekazie medialnym sporo miejsca poświęcono wdrożeniu w sklepach możliwości płacenia BLIKiem.  Dużym zainteresowaniem mediów cieszył się też temat zmiany wynagrodzeń pracowników sieci.

Ranking Top Marka jest tworzony od 12 lat. Pokazuje on m.in. wizerunek poszczególnych marek w publikacjach prasowych, internetowych i mediach społecznościowych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony