REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(Yonelle)

Najemcą kompleksu logistycznego City Parku w Raszynie pod Warszawą została firma Yonelle. Wynajmie ona 224 mkw. biura i 830 mkw. magazynu.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Firma Yonelle oferuje luksusowe kosmetyki pielęgnacyjne z segmentu premium będące alternatywą dla uznanych marek globalnych. Ich dystrybucja jest selektywna, a produkty sprzedawane są na wyłączność w perfumeriach sieci Douglas. Firma ma również bogatą ofertę kosmetyków profesjonalnych przeznaczonych dla gabinetów kosmetycznych i hotelowych SPA.

- Poszukiwaliśmy dla Yonelle nowoczesnego magazynu typu Small Business Unit (SBU) w strefie miejskiej. Firma zatrudnia wielu specjalistów, dla których ważny był dojazd do miejsca pracy, jak i wygodna przestrzeń biurowa. Zaprezentowany przez nas obiekt spełnia wszystkie wymogi techniczne klienta potrzebne dla prowadzenia działalności – mówi Miłosz Borkowski, starszy doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska, która podczas negocjacji reprezentowała firmę Yonelle.

Z ramienia Yonelle umowę z Ideal Idea Formad komentuje Danuta Borowska, dyrektor ds. planowania i koordynacji produkcji: - Rozwój naszej marki, jej oferty i przychodów, jest wyjątkowo szybki. Cały czas szukamy innowacyjnych rozwiązań. W kosmetyce oznacza to tworzenie receptur z użyciem najnowocześniejszych surowców, używanie nowego rodzaju opakowań najlepiej zabezpieczających zawartość i ułatwiających użytkowanie. Jednak zakup wszystkiego, co potrzebne jest do realizacji nowych planów powoduje, że potrzeba coraz więcej miejsca. Przeprowadzka do City Parku daje nam komfort i poczucie bezpieczeństwa, że go nie zabraknie. Podczas decydowania o zmianie siedziby rozpatrywaliśmy różne oferty najmu i City Park w Raszynie spełniał naszą podstawową potrzebę powiększenia powierzchni magazynowej (…).

 I dodaje: - City Park był optymalną dla nas propozycją, ponieważ jako jedyny zapewnił nam możliwość, że w perspektywie kilku lat będziemy mogli zwiększyć wynajętą powierzchnię bez konieczności fizycznej przeprowadzki. Jest to ogromny atut i daje nam on pewność, że rozwój firmy nie spowoduje potrzeby szukania nowego miejsca działalności; że będziemy mogli skupić się na realizacji potrzeb naszych klientów – podsumowuje Danuta Borowska.

Końca dobiega zarówno budowa, jak i komercjalizacja kompleksu magazynowo-biurowego Ideal Idea City Park na granicy Warszawy i Raszyna. W pierwszych dwóch halach – H1 i H2 – trwają ostatnie prace wykończeniowe oraz konfiguracyjne w ramach formuły BTS (build-to-suit) dla poszczególnych najemców. Budowa pozostałych dwóch hal jest przygotowywana i będą one gotowe na przełomie III i IV kwartału przyszłego roku. Niemal wszystkie powierzchnie w budynkach H3 i H4 są obecnie na etapie negocjacji umów najmu.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony