REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (18-24.03.2019)
Na zdj. Chata Polska w Kamieńcu Wrocławskim

Na zdj. Chata Polska w Kamieńcu Wrocławskim (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Jesteśmy dokładnie na półmetku prezentowania 18 finalistów konkursu Market Roku 2018. Dziś przedstawimy Chatę Polską działającą w Kamieńcu Wrocławskim, przy ul. Wrocławskiej 98.

REKLAMAPURELLA - Batony BeRAW - Belka w artykułach (marzec 2019)

W tej Chacie Polskiej wszystko jest na wyższym poziomie, niż w zwykłym sklepie spożywczym. Regały są nowocześniejsze, oświetlenie bardziej wyszukane, a podłoga czysta i estetyczna. Sklep się rozwija między innymi dlatego, że w okolicy osiedla się coraz więcej ludzi z pobliskiego Wrocławia, choć również miejscowi widzą i doceniają bogatą ofertę.

W całej gminie nie znajdzie się drugiej tak kompleksowo zaopatrzonej placówki handlowej. Właściciele mocno postawili na zdrową żywność, której szukają nie tylko w hurtowniach, ale także na targach branżowych. Na życzenie klientów dowożą zakupy do domu, przyjmują również zamówienia telefoniczne.

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

Market Roku to unikalny projekt na polskim rynku. Każdego roku do walki o tytuł staje kilkaset sklepów, zgłaszanych zarówno przez centrale sieci handlowych, jak i właścicieli poszczególnych placówek. Przesłane kandydatury, na podstawie danych ekonomicznych i opisu zgłaszającego, wstępnie selekcjonują i oceniają dziennikarze Wiadomości Handlowych. Później nasi niestrudzeni reporterzy odwiedzają kilkadziesiąt najlepszych sklepów z kamerą i aparatem fotograficznym. Pokłosiem każdej takiej wizyty jest artykuł na łamach Wiadomości Handlowych i w portalu wiadomoscihandlowe.pl oraz film pozwalający lepiej poznać kandydata.

Ostatecznie do finału zakwalifikowało się 18 najlepszych placówek w trzech formatach. Cała reszta należy już do blisko 40 ekspertów branży FMCG wchodzących w skład Jury. Posiedzenie Jury, głosowanie oraz uroczyste ogłoszenie wyników, połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 10 maja 2018 roku, podczas 11. Kongresu Rynku FMCG Market Roku i Drogeria Roku 2018, w stołecznym hotelu Hilton Double Tree Warsaw*****. Weźmie w nim udział około 800 czołowych przedstawicieli handlu spożywczego i drogeryjnego, a także producenci żywności, kosmetyków oraz dostawcy wyposażenia i usług do tych sektorów.

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Becia123 1 11 miesięcy temu

  Tylko zeby jeszcze klienci na pasach nie stawali to by bylo ok:)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony