REKLAMAKongres Mięsny 2019 - Baner Główny (styczeń - luty 2019)
Na zdj. sklep Delikatesy Premium w Krakowie

Na zdj. sklep Delikatesy Premium w Krakowie (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Prezentujemy jedenastego z 18 finalistów konkursu Market Roku 2018. To Delikatesy Premium zlokalizowane w Krakowie przy ul. Przewóz 34 A.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Kiedy w grodzie Kraka przy ul. Przewóz otwierały się Delikatesy Premium, wielu okolicznych mieszkańców zastanawiało się, za ile miesięcy sklep upadnie. Niespełna 200 metrów stąd działa bowiem Biedronka, a w odległości 300 metrów Lidl. Ale właściciel, mający świadomość z kim przychodzi mu konkurować, obrał idealną w tej sytuacji strategię: postawił na produkty świeże. W krakowskich delikatesach odpowiadają one za połowę obrotów.

Szczególną uwagę przywiązuje się tu do warzyw i owoców, które są dowożone dwa razy dziennie, a pochodzą wyłącznie od lokalnych dostawców. Równie ważne jest stoisko z pieczywem. Na każdej półce znajdują się czytelne informacje o tym, skąd pochodzi towar. To budzi zaufanie i pozytywnie wpływa na obroty stoiska. Na uznanie zasługuje również dbałość o nagłośnienie. Muzyka sączy się z dobrej jakości głośników, umilając, a nie utrudniając zakupy.

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

Market Roku to unikalny projekt na polskim rynku. Każdego roku do walki o tytuł staje kilkaset sklepów, zgłaszanych zarówno przez centrale sieci handlowych, jak i właścicieli poszczególnych placówek. Przesłane kandydatury, na podstawie danych ekonomicznych i opisu zgłaszającego, wstępnie selekcjonują i oceniają dziennikarze Wiadomości Handlowych. Później nasi niestrudzeni reporterzy odwiedzają kilkadziesiąt najlepszych sklepów z kamerą i aparatem fotograficznym. Pokłosiem każdej takiej wizyty jest artykuł na łamach Wiadomości Handlowych i w portalu wiadomoscihandlowe.pl oraz film pozwalający lepiej poznać kandydata.

Ostatecznie do finału zakwalifikowało się 18 najlepszych placówek w trzech formatach. Cała reszta należy już do blisko 40 ekspertów branży FMCG wchodzących w skład Jury. Posiedzenie Jury, głosowanie oraz uroczyste ogłoszenie wyników, połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 10 maja 2018 roku, podczas 11. Kongresu Rynku FMCG Market Roku i Drogeria Roku 2018, w stołecznym hotelu Hilton Double Tree Warsaw*****. Weźmie w nim udział około 800 czołowych przedstawicieli handlu spożywczego i drogeryjnego, a także producenci żywności, kosmetyków oraz dostawcy wyposażenia i usług do tych sektorów.

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony