REKLAMAMLEKOVITA - Baner Główny (marzec 2019)
Na zdj. Eurospar w Cieszynie (ul. Stawowa 54)

Na zdj. Eurospar w Cieszynie (ul. Stawowa 54) (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Dziś prezentujemy ósmego spośród 18 finalistów konkursu Market Roku 2018. To sklep Eurospar zlokalizowany w Cieszynie przy ul. Stawowej 54.

REKLAMATargi w Krakowie - Belka w artykułach (marzec)

Nie ma takiej potrzeby, której nie można zaspokoić w cieszyńskim supermarkecie Eurospar. Znajduje się tu największe w regionie stoisko piekarnicze, do którego pieczywo przyjeżdża codziennie z 16 lokalnych piekarni. W działającej na miejscu cukierni pracownice przygotowują ponad 40 rodzajów wypieków. Wszystko z naturalnych składników, bez ulepszaczy i konserwantów. Specjalnością zakładu są kołacze weselne z makiem lub serem.

Na klientów czeka również stoisko ze zdrową żywnością, oferujące ponad 1 tys. produktów. Klienci mogą podczas zakupów skorzystać z paczkomatu, wymienić waluty w kantorze, zapłacić rachunki, doładować telefon, czy spróbować szczęścia w kolekturze Lotto.

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

Market Roku to unikalny projekt na polskim rynku. Każdego roku do walki o tytuł staje kilkaset sklepów, zgłaszanych zarówno przez centrale sieci handlowych, jak i właścicieli poszczególnych placówek. Przesłane kandydatury, na podstawie danych ekonomicznych i opisu zgłaszającego, wstępnie selekcjonują i oceniają dziennikarze Wiadomości Handlowych. Później nasi niestrudzeni reporterzy odwiedzają kilkadziesiąt najlepszych sklepów z kamerą i aparatem fotograficznym. Pokłosiem każdej takiej wizyty jest artykuł na łamach Wiadomości Handlowych i w portalu wiadomoscihandlowe.pl oraz film pozwalający lepiej poznać kandydata.

Ostatecznie do finału zakwalifikowało się 18 najlepszych placówek w trzech formatach. Cała reszta należy już do blisko 40 ekspertów branży FMCG wchodzących w skład Jury. Posiedzenie Jury, głosowanie oraz uroczyste ogłoszenie wyników, połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 10 maja 2018 roku, podczas 11. Kongresu Rynku FMCG Market Roku i Drogeria Roku 2018, w stołecznym hotelu Hilton Double Tree Warsaw*****. Weźmie w nim udział około 800 czołowych przedstawicieli handlu spożywczego i drogeryjnego, a także producenci żywności, kosmetyków oraz dostawcy wyposażenia i usług do tych sektorów.

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony