REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)
Kaufland w Bielsku-Białej

Kaufland w Bielsku-Białej (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

To już czternasty (z osiemnastu) finalista konkursu Market Roku 2018. Poznajcie sklep Kaufland w Bielsku-Białej (al. Andersa 81).

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Położony w sercu Beskidów hipermarket jest wyjątkowy. Placówka rok w rok uzyskuje wyniki finansowe, które plasują ją wśród pięciu najlepszych Kauflandów w Polsce. Po gruntownej modernizacji sklep zmienił się nie do poznania. Pojawiły się samoobsługowe kasy, nowe, przyjazne dla środowiska naturalnego urządzenia chłodnicze, nowoczesne stoisko piekarnicze. Wymieniono regały i oświetlenie na nowoczesne i energooszczędne LED-y.

Zakupy robi się tu wyjątkowo łatwo, co jest zasługą między innymi czytelnych oznaczeń, spójnych graficznie z tymi stosowanymi w gazetkach promocyjnych. Mówiąc krótko: sklep jest otwarty na klientów. Nie sposób nie wspomnieć o uczynnej obsłudze, a także o sympatycznym i sprawnym szefie, który z uśmiechem na ustach ma ten żywy organizm pod pełną kontrolą.

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

Market Roku to unikalny projekt na polskim rynku. Każdego roku do walki o tytuł staje kilkaset sklepów, zgłaszanych zarówno przez centrale sieci handlowych, jak i właścicieli poszczególnych placówek. Przesłane kandydatury, na podstawie danych ekonomicznych i opisu zgłaszającego, wstępnie selekcjonują i oceniają dziennikarze Wiadomości Handlowych. Później nasi niestrudzeni reporterzy odwiedzają kilkadziesiąt najlepszych sklepów z kamerą i aparatem fotograficznym. Pokłosiem każdej takiej wizyty jest artykuł na łamach Wiadomości Handlowych i w portalu wiadomoscihandlowe.pl oraz film pozwalający lepiej poznać kandydata.

Ostatecznie do finału zakwalifikowało się 18 najlepszych placówek w trzech formatach. Cała reszta należy już do blisko 40 ekspertów branży FMCG wchodzących w skład Jury. Posiedzenie Jury, głosowanie oraz uroczyste ogłoszenie wyników, połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 10 maja 2018 roku, podczas 11. Kongresu Rynku FMCG Market Roku i Drogeria Roku 2018, w stołecznym hotelu Hilton Double Tree Warsaw*****. Weźmie w nim udział około 800 czołowych przedstawicieli handlu spożywczego i drogeryjnego, a także producenci żywności, kosmetyków oraz dostawcy wyposażenia i usług do tych sektorów.

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Julka 1 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Jaki dyrektor taki sklep

  oceń komentarz
do góry strony