REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (18-24.03.2019)
Na zdj. sklep Frac w Sanoku

Na zdj. sklep Frac w Sanoku (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Prezentujemy dziś piątego z 18 finalistów konkursu Market Roku 2018. To sklep Frac mieszczący się przy ul. Jana Pawła II 43 w Sanoku.

REKLAMATargi w Krakowie - Belka w artykułach (marzec)

Malowniczo położony – w podgórskiej miejscowości nieopodal rzeki San – sklep sieci Frac w Sanoku cieszy się bardzo dużym uznaniem mieszkańców miasta. Placówka nie jest może przesadnie duża, ale klienci doskonale wiedzą, że znajdą tu wszystko, czego potrzebują. Zaraz po wejściu wyhamowuje ich okazała sekcja owocowo-warzywna z wieloma nietypowymi produktami. Stoisko mięsno-wędliniarskie to serce sanockiego Fraka. Klienci najczęściej kupują świeżutką wieprzowinę, ale na zamówienie mogą otrzymać praktycznie wszystkie rodzaje mięs. Coraz lepiej sprzedają się mrożonki, dlatego niedawno powiększono przeznaczoną na nie powierzchnię ekspozycyjną.

Latem sklep przeżywa prawdziwe oblężenie turystów, którzy odwiedzają pobliski skansen, a także przyjeżdżają wypocząć w górach. Wtedy modyfikowana jest oferta, a na półkach ląduje większa liczba dań gotowych.

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

Market Roku to unikalny projekt na polskim rynku. Każdego roku do walki o tytuł staje kilkaset sklepów, zgłaszanych zarówno przez centrale sieci handlowych, jak i właścicieli poszczególnych placówek. Przesłane kandydatury, na podstawie danych ekonomicznych i opisu zgłaszającego, wstępnie selekcjonują i oceniają dziennikarze Wiadomości Handlowych. Później nasi niestrudzeni reporterzy odwiedzają kilkadziesiąt najlepszych sklepów z kamerą i aparatem fotograficznym. Pokłosiem każdej takiej wizyty jest artykuł na łamach Wiadomości Handlowych i w portalu wiadomoscihandlowe.pl oraz film pozwalający lepiej poznać kandydata.

Ostatecznie do finału zakwalifikowało się 18 najlepszych placówek w trzech formatach. Cała reszta należy już do blisko 40 ekspertów branży FMCG wchodzących w skład Jury. Posiedzenie Jury, głosowanie oraz uroczyste ogłoszenie wyników, połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 10 maja 2018 roku, podczas 11. Kongresu Rynku FMCG Market Roku i Drogeria Roku 2018, w stołecznym hotelu Hilton Double Tree Warsaw*****. Weźmie w nim udział około 800 czołowych przedstawicieli handlu spożywczego i drogeryjnego, a także producenci żywności, kosmetyków oraz dostawcy wyposażenia i usług do tych sektorów.

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony