REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (18-24.03.2019)
Na zdj. sklep Gama w Lubartowie, należący do tamtejszego Społem

Na zdj. sklep Gama w Lubartowie, należący do tamtejszego Społem (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

To już dziesiąty z 18 finalistów konkursu Market Roku 2018! Tym razem przedstawiamy Wam sklep Gama należący do Społem, działający w Lubartowie przy ul. Lipowej 8a.

REKLAMATargi w Krakowie - Belka w artykułach (marzec)

Sąsiedztwo sporego blokowiska, osiedla domków jednorodzinnych oraz szkoły sprawia, że przez sklep lubartowskiej spółdzielni Społem przebija się bardzo szerokie spektrum klientów. Placówka, oprócz bogatej oferty produktów świeżych i regału z pieczywem z własnej piekarni, oferuje szeroką gamę artykułów oznaczonych logo Gama, ustawionych na specjalnej półce. Dobrze rotującym asortymentem są także m.in. wyroby piekarniczo-ciastkarskie i napoje energetyczne.

Sklep przywiązuje sporą uwagę do komplementarnej ekspozycji, stale rozwijany jest też regał ze zdrową żywnością. Uwagę zwraca bogato wyposażony dział Słodycze. regularne promocje i przyjazna atmosfera sprawiają, że placówka od lat cieszy się uznaniem wielu mieszkańców Lubartowa.

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

Market Roku to unikalny projekt na polskim rynku. Każdego roku do walki o tytuł staje kilkaset sklepów, zgłaszanych zarówno przez centrale sieci handlowych, jak i właścicieli poszczególnych placówek. Przesłane kandydatury, na podstawie danych ekonomicznych i opisu zgłaszającego, wstępnie selekcjonują i oceniają dziennikarze Wiadomości Handlowych. Później nasi niestrudzeni reporterzy odwiedzają kilkadziesiąt najlepszych sklepów z kamerą i aparatem fotograficznym. Pokłosiem każdej takiej wizyty jest artykuł na łamach Wiadomości Handlowych i w portalu wiadomoscihandlowe.pl oraz film pozwalający lepiej poznać kandydata.

Ostatecznie do finału zakwalifikowało się 18 najlepszych placówek w trzech formatach. Cała reszta należy już do blisko 40 ekspertów branży FMCG wchodzących w skład Jury. Posiedzenie Jury, głosowanie oraz uroczyste ogłoszenie wyników, połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 10 maja 2018 roku, podczas 11. Kongresu Rynku FMCG Market Roku i Drogeria Roku 2018, w stołecznym hotelu Hilton Double Tree Warsaw*****. Weźmie w nim udział około 800 czołowych przedstawicieli handlu spożywczego i drogeryjnego, a także producenci żywności, kosmetyków oraz dostawcy wyposażenia i usług do tych sektorów.

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony