REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)
Na zdj. sklep Żabka przy Domaniewskiej 47 w Warszawie

Na zdj. sklep Żabka przy Domaniewskiej 47 w Warszawie (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Dziś prezentujemy sklep Żabka zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiej 47. To już dwunasty z 18 finalistów konkursu Market Roku 2018.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

W zagłębiu biurowym na warszawskim Mokotowie, zwanym potocznie Mordorem, działa mnóstwo małych sklepów, ale ta z pozoru zwykła Żabka jest wyjątkowa. To jedna z najlepszych placówek poznańskiej sieci w Polsce. Wyróżnia się przede wszystkim unikalną ofertą dopasowaną do potrzeb pracowników biurowców. Znajdziemy tu cały wachlarz produktów świeżych i funkcjonalnych. Uwagę zwraca osobna półka dedykowana weganom i wegetarianom. Największą popularnością cieszą się jednak… banany.

Pracownicy korporacji polubili także koncept kawiarniany, wprowadzony w minionym roku po modernizacji placówki. To jedna z pierwszych Żabek w stolicy oferująca ciepłe napoje i produkty gastronomiczne. „Mordorianie” w przerwach przychodzą więc nie tylko kupić smaczną przekąskę do biura, ale także by rozsiąść się wygodnie na krzesłach, napić się kawy i zjeść hot doga. Kierującego sklepem Rafała Wątkowskiego cieszy duży ruch klientów nie tylko w godzinach pracy, ale o każdej porze dnia.

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

Market Roku to unikalny projekt na polskim rynku. Każdego roku do walki o tytuł staje kilkaset sklepów, zgłaszanych zarówno przez centrale sieci handlowych, jak i właścicieli poszczególnych placówek. Przesłane kandydatury, na podstawie danych ekonomicznych i opisu zgłaszającego, wstępnie selekcjonują i oceniają dziennikarze Wiadomości Handlowych. Później nasi niestrudzeni reporterzy odwiedzają kilkadziesiąt najlepszych sklepów z kamerą i aparatem fotograficznym. Pokłosiem każdej takiej wizyty jest artykuł na łamach Wiadomości Handlowych i w portalu wiadomoscihandlowe.pl oraz film pozwalający lepiej poznać kandydata.

Ostatecznie do finału zakwalifikowało się 18 najlepszych placówek w trzech formatach. Cała reszta należy już do blisko 40 ekspertów branży FMCG wchodzących w skład Jury. Posiedzenie Jury, głosowanie oraz uroczyste ogłoszenie wyników, połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 10 maja 2018 roku, podczas 11. Kongresu Rynku FMCG Market Roku i Drogeria Roku 2018, w stołecznym hotelu Hilton Double Tree Warsaw*****. Weźmie w nim udział około 800 czołowych przedstawicieli handlu spożywczego i drogeryjnego, a także producenci żywności, kosmetyków oraz dostawcy wyposażenia i usług do tych sektorów.

ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA MARKET ROKU 2018 NASTĄPI 10 MAJA PODCZAS 11 KONGRESU RYNKU FMCG 2018. KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W KONGRESIE

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony