REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Strona 2 z 2
REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020
Sklep MarketVita w Bratkowicach

Sklep MarketVita w Bratkowicach (fot. od Czytelnika)

- Oprócz czerpania korzyści wynikających z działań marketingowych franczyzodawcy Spar Polska, spółka organizowała wewnętrzne ulotki promocyjne, które w znaczący sposób przyczyniły się do systematycznego wzrostu liczby klientów wraz z każdym miesiącem działalności. Priorytetem prowadzonych działań w 2019 była poprawa rentowności sklepów poprzez uzyskanie odpowiedniego poziomu obrotów oraz podniesienie wskaźnika marży podstawowej - zaznacza zarząd MarketVity.

W sprawozdaniu zapisano, że działania zaplanowane na 2020 r. będą zmierzać do "poprawy kondycji finansowej spółki, rozwoju sieci sklepów, poprawy warunków handlowych u dostawców, a także remontów i modernizacji istniejących sklepów oraz szkolenia pracowników".

- Już w pierwszym kwartale 2020 r. zaplanowane zostało otwarcie nowego sklepu w lokalizacji Bratkowice koło Rzeszowa. Zaplanowano także remonty kilku sklepów (wymiana mebli chłodniczych wraz z instalacją, wymiana stoiska piekarniczego, czy wymiana oświetlenia) oraz szkolenia dla pracowników (złożono wniosek o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców). W spółce planowane jest także "wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych poprzez rozpoczęcie współpracy z MPlatform, wspierającą siłę konkurencyjną małych i średnich punktów handlowych w działaniach marketingowych".

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 12

 • 10
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~leszek 2 miesiąc temu

  chyba przesada ze to nowa siła. nie wroże sukcesu jak zostana sami . to nie ten czas no ale troche sie oderwali od rzeczywistosci i trudno zaakceptować porażkę..jak się Leszek B nie uniesie dalej nadmierną ambicją i nie przystąpi do innej sieci ze swoimi sklepami to słabo nie widzę..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Froter 1 miesiąc temuocena: 100% 

  Z takim logo i brandingiem to sukcesu nie wróżę. Bliżej im do lewiatana niż światowych dobrych brandów

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony