REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020

(materiały własne)

W marcu br.  koniunktura oceniana jest gorzej niż przed miesiącem w większości badanych obszarów gospodarki. Największe spadki dotyczą: transportu i gospodarki magazynowej, handlu hurtowego oraz zakwaterowania i gastronomii.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

W porównaniu z poprzednim miesiącem odnotowywane jest pogorszenie składowej „diagnostycznej” w większości badanych obszarów i składowej „prognostycznej” we wszystkich obszarach.

W marcu br. wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury (NSA) kształtuje się na poziomie minus 1,1 czyli niższym niż w lutym br. (plus 1,6), jak i odnotowywanym w marcu ostatnich sześciu lat.

W bieżącym miesiącu wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury (NSA) w handlu hurtowym kształtuje się na poziomie plus 0,4 czyli niższym niż przed miesiącem (plus 4,5) i w marcu ostatnich sześciu lat.

W marcu wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury (NSA) w handlu detalicznym kształtuje się na poziomie minus 3,1 czyli niższym niż przed miesiącem (minus 0,8) i w analogicznym miesiącu ostatnich sześciu lat.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony