REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (19-24.05.2019)

(fot. archiwum)

Marta Skrzypczyk, dyrektor Biura Analiz Makroekonomicznych Sektora Agro Banku BGŻ BNP Paribas przedstawi sytuację rynkową oraz wyzwania stojące przed sektorem mięsa i wędlin w Polsce na IV Kongresie Mięsnym 2019, który odbędzie się już 28 lutego 2019 r. w Warszawie. 

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2019)

Marta Skrzypczyk to absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku ekonomia. Od kilkunastu lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z analizą sektora rolno-spożywczego. Pracowała w Głównym Urzędzie Statystycznym i Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, gdzie była m.in. przedstawicielem Polski w organach doradczych Komisji Europejskiej oraz Eurostacie. Od 2007 roku związana z sektorem bankowym. Autorka lub współautorka kilkunastu raportów oraz krótkich opracowań w zakresie ekonomii sektora rolno-spożywczego.

Kongres Mięsny to kluczowe spotkanie przedstawicieli firm wpływających na rozwój rynku mięsnego: producentów, przetwórców, dystrybutorów i eksporterów mięsa i wędlin, a także menedżerów zarządzających i kupców decydujących o zakupach do sieci handlowych; dostawców usług i rozwiązań dla producentów mięsa i wędlin oraz dla handlu.

W programie tegorocznego Kongresu m.in. prelekcje ekspertów na temat trendów i czynników kształtujących rynek mięsa i wędlin, perspektyw rozwoju poszczególnych segmentów, strategii produktowych, porady z zakresu polityki produktowej sieci handlowych, rozwijania eksportu oraz reklamy i marketingu.

Przewidziano także indywidualne spotkania biznesowe, odbywające się w formule face-to-face, oraz rozmowy i konsultacje z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONGRES MIĘSNY 2019!

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony