REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk - Baner Główny (17.02 - 01.03.2020)
 

6 kwietnia 2016, 12:28

Martin Schittengruber został dyrektorem zarządzającym działu Beauty Care w Henkel Polska. Przez ostatnie cztery lata kierował biznesem kosmetycznym firmy na Węgrzech.
REKLAMA
Martin Schittengruber, fot. Henkel Polska

Martin Schittengruber, fot. Henkel Polska

47-letni Martin Schittengruber jest Austriakiem, dla firmy Henkel pracuje od 1994 roku. Zaczynał od działu kontrolingu, pełnił szereg funkcji w zakresie marketingu i sprzedaży, był również odpowiedzialny za działalność działu Beauty Care w Rumunii, a ostatnio za rozszerzanie biznesu kosmetycznego na rynku węgierskim.

Jako dyrektor zarządzający działu Beauty Care Henkel Polska (dywizja kosmetyczna) będzie odpowiedzialny za takie marki jak Schwarzkopf, FA, Taft, Vademecum i Syoss.

Jest absolwentem administracji biznesowej Wiedeńskiego Uniwersytetu Ekonomii i Biznesu, obronił także doktorat na Uniwersytecie w Graz. Prywatnie pasjonat sportu.(

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony