REKLAMAPartner Logistic - baner główny (18-31.05.2020 r.)

PRZEMYSŁ I PRODUCENCI

 

8 lipca 2016, 13:52

Grupa Maspex wspólnie z ogólnopolską siecią Autoryzowanych Operatorów Maspex (AOV) wprowadza specjalistyczne obudowy do automatów Outdoor Vending System, które umożliwiają bezpieczną i wygodną sprzedaż na zewnątrz, w przestrzeni publicznej. Rozwiązanie jest elastyczne i mobilne, dzięki czemu może być dostosowane do potrzeb każdej lokalizacji.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)
Automat vendingowy firmy Maspex

Automat vendingowy firmy Maspex (Maspex Wadowice)

Grupa Maspex jest jedną z największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej w segmencie produktów spożywczych. Firma już od kilkunastu lat prowadzi sprzedaż z automatów vendingowych.

Dzięki partnerskiej współpracy z Jacobs Douwe Egberts produkty obydwu firm znajdują nabywców w oznakowanych markami handlowymi automatach, które zarządzane są przez ogólnopolską sieć Autoryzowanych Operatorów Maspex Wadowice (AOV). Rynek sprzedaży automatycznej rozwija się w Polsce nieprzerwanie od kilkunastu lat w tempie większym, niż w krajach Europy Zachodniej. Potwierdzają to opinie firm działających w tej branży oraz wyniki analiz firm badawczych.

Nasycenie rynku oraz rosnące oczekiwana konsumentów powodują, że firmy poszukują nowych obszarów, w których można prowadzić sprzedaż z automatów vendingowych. Właśnie dlatego Maspex wspólnie z AOV wprowadza specjalistyczne obudowy do automatów Outdoor Vending System, które umożliwiają prowadzenie sprzedaży na zewnątrz, w szeroko rozumianej przestrzeni publicznej. Tego typu rozwiązania są już spotykane na naszym rynku, jednak to przedsięwzięcie jest szczególne ze względu na swoją skalę i funkcjonalność. Projekt Grupy Maspex pozwala bowiem na niezwykle dużą elastyczność w zakresie oferowanego asortymentu produktów.

Według Wojciecha Cielniaszka, dyrektora Działu Kanałów Alternatywnych w Grupie Maspex Wadowice rozwiązanie oferowane przez firmę pozwala na bezpieczne prowadzenie sprzedaży w formule 24 godziny i 7 dni w tygodniu – niezależnie od pory roku i panujących warunków atmosferycznych.

– Nasz system zapewnia dostęp do kawy, napojów gorących i chłodzących oraz przekąsek w wygodny i bezpieczny sposób, niemalże w każdym miejscu i o każdej porze. Rozwiązanie jest elastyczne i mobilne, dzięki czemu niewielkim nakładem sił możemy je dostosować do potrzeb każdej lokalizacji outdoorowej. Bogaty i ciągle rozwijany zestaw wyposażenia umożliwia dopasowanie systemu OVS nie tylko do specyfiki miejsca, ale również np. do jego sezonowości. System OVS zapewnia wysoki poziom estetyki ekspozycji, bezpieczeństwo nie tylko urządzeń, ale również (np. dzięki klimatyzacji) sprzedawanych produktów.

Zabudowy Grupy Maspex wprowadzane w ramach Outdoor Vending System są nie tylko odporne na warunki atmosferyczne, ale także mają solidną, stalową i izolowaną konstrukcję, która zapewnia dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Jednocześnie outdoroowe automaty vendingowe zapewniają użytkownikom łatwość w obsłudze oraz pozwalają na doskonałą ekspozycję i wygodny wybór produktów. Profesjonalne stanowisko automatycznej sprzedaży zewnętrznej to także nowoczesny wizerunek. Ze względu na możliwość doboru indywidualnej dekoracji oraz powłokę „antygraffiti”, zabudowy są oryginalne, a w dodatku zawsze atrakcyjne wizualnie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony