REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)

Vilma Drulienė została 6 listopada br. dyrektorem generalnym Maxima International Sourcing, spółki zależnej Maxima Grupė, specjalizującej się w międzynarodowych zakupach produktów dla sieci sklepów litewskiego operatora. Będąc członkiem zarządu spółki, Drulienė nadal będzie pełniła funkcję dyrektora handlowego i członka zarządu w Maxima Litwa.

REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)
Vilma Drulienė, CEO Maxima International Sourcing

Vilma Drulienė, CEO Maxima International Sourcing (Maxima)

Nowa CEO firmy Maxima International Sourcing zastępuje na stanowisku Gintarasa Jasinskasa, który do tej pory zarządzał firmą. - Gintaras osiągnął wyznaczone mu cele na kluczowym etapie zakładania Maxima International Sourcing. W chwili obecnej wyznaczane są nowe cele firmy. Wraz z przybyciem Vilmy skorzystamy z synergii między dwoma zespołami zakupowymi Maxima International Sourcing i Maxima Litwa - mówi Jolanta Bivainytė, dyrektor generalna Maxima Grupė.

- Sektor detaliczny jest niezwykle dynamiczny, wymagający szybkich i niestandardowych rozwiązań. Łącząc doświadczenie obu zespołów, możemy sprawić aby sklepy z grupy Maxima, stawały się pierwszym miejscem wyboru dla coraz większej grupy kupujących – dodaje Vilma Drulienė.

Vilma Drulienė ma ponad 15-letnie doświadczenie w handlu detalicznym. Pracuje w spółkach Maxima Grupė od 2003 roku i piastowała zarządcze funkcje w obszarach handlu i zakupów zarówno na rynku litewskim, jak i łotewskim.

Maxima International Sourcing zapewnia scentralizowane usługi zakupów i negocjacji dla sieci handlowych Maxima (w krajach bałtyckich), Stokrotki (w Polsce) i T Market (w Bułgarii), rozwija marki marek własnych i prowadzi handel hurtowy. Maxima International Sourcing jest częścią Maxima Grupė - największej firmy detalicznej z kapitałem litewskim, prowadzącej ponad 1000 sklepów w pięciu krajach.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Zzzzz 1 6 miesięcy temu

  Stokrotki chyba ostatnio wyhamowały - liczyłem, że powstanie taka w moim miasteczku ( bo w okolicy dużo ich powstawało, miało powstać) jak konkurencja Delikatesów Centrum i dyskontów i jakoś nic. Ktoś coś w temacie, wciąż trwa ekspansja tej sieci czy wszystko się zatrzymało w związku z wolnymi niedzielami i problemami branzy z pracownikami

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony